nieuws   09 augustus 2022     1 foto
Maandag 15 augustus: Vrijwilligers gezocht

De laatste maandag van de bouwvak  (15 augustus 2022) is bij VV Reutum al meer dan 30 jaar de dag dat de lijnen worden uitgezet op de velden.
Daarnaast zullen er vanaf 9.00 uur allerlei soorten werkzaamheden  worden verricht (denk aan o.a. opruimen, schoonmaken reclameborden, schoonmaken/witten afrasteringspalen, onkruid wieden, reparaties en het plaatsen van zitbanken veld 2),  er is genoeg te doen.
We hebben gelukkig jaarlijks op deze dag de steun van een redelijk aantal vaste vrijwilligers, maar kunnen nog
zeker extra “nieuwe”  handjes gebruiken. Vele handen maken licht werk.
Kun je niet de hele dag: geen nood, elk uurtje ondersteuning is meegenomen.
Tussen de werkzaamheden zorgen de kantinevrijwilligers voor de broodnodige versterking en na afloop zullen de werkzaamheden worden geëvalueerd en er zal natuurlijk ook vooruitgekeken worden naar het nieuwe seizoen onder het genot van een hapje en drankje.