Laatste avond voor SteunJoep
Terug
Laatste avond voor SteunJoep
Laatst bijgewerkt:

Morgen is de laatste avond voor SteunJoep, jij komt toch ook?

De afgelopen weken is heel Reutum druk geweest om geld in te zamelen voor Joep en het onderzoek naar retinitis pigmentosa. Er zijn verschillende acties gevoerd, loten verkocht en veilingsitems aangeboden. Dit alles om zo veel mogelijk geld in te zamelen voor het onderzoek van prof. Camiel Boon. 

Morgen is de laatste avond voor de actie. Bij Bays worden vanaf 20:00 uur de wandelaars binnengehaald waarna het programma in de discotheek verder wordt vervolgd. Hier zullen de prijzen voor de loterij bekend worden gemaakt en hier zal de veiling plaatsvinden (de kavels voor de veiling zijn te vinden op: https://www.steunjoep.nl/blogs/veiling
Natuurlijk eindigt de avond met het bekendmaken van het totaal opgehaalde bedrag, het bedrag waar alle verenigingen uit Reutum aan hebben bijgedragen. 

Dat wil je toch niet missen?

 

Recent nieuws