nieuws   19 januari 2020     1 foto
Koen Warring en Johan Lammerink samen winnaar 2e periode TOTO.

De winnaars van de 2e periode zijn bekend. Koen Warring en Johan Lammerink hadden 2 punten meer dan P. Brunninkhuis, Johan Morskieft, G. Oerbekke en H. Hulskotte. Koen en Johan hadden beide 44 punten bijeen gesprokkeld. Deze periode zijn er minder punten gespeeld als in de eerste periode. Nu zitten we dus ook op de helft van de TOTO en kan er een tussenbalans opgemaakt worden. Er zijn 2 koplopers in het algemeen klassement die 87 punten hebben. De nummer 3 heeft 2 punten minder, hier weer achter zitten weer 2 spelers met 3 punten minder. Al met al, met een paar goede ronde’s kunnen er nog heel veel spelers het klassement winnen! En er zijn natuurlijk nog de weekprijzen en de periode’s 3 en 4 te winnen..

Iedereen veel Succes!!