nieuws   12 januari 2022     1 foto
Jeugd VV Reutum hervat trainingen vanaf 17 januari - Indeling Voorjaarsompetitie
Vanaf maandag 17 januari zal de jeugd van VV Reutum weer beginnen met trainen. 
Na een lange winterstop en een eind van het najaarsseizoen zonder trainingen begint de Reutumse jeugd weer met voetballen. 
Onder voorbehoud zullen alle teams volgende week de schoenen weer uit het vet halen. 
Afwachtend op de persconferentie kunnen er nog wijzigingen komen wat betreft indelingen. 
Deze zullen via de trainers/leiders bij jullie komen. 
Inmiddels zijn ook de indelingen voor zowel de 3e fase bij de pupillen als de voorjaarsreeks bij de junioren bekend. 
Hopelijk kunnen we net als vorig seizoen een volledig seizoen voetballen. 

Wat betreft de trainingen geldt nog steeds, hou je aan de basismaatregelen en blijf thuis bij klachten. 
Douchen gebeurt vooralsnog thuis, kleed je dus warm aan wanneer je naar de voetbal gaat. 
 
De Technische Jeugdcommissie

De voorlopige indeling van de jeugdcompetities in het voorjaar 2022
JO8-1 tm JO12-1 spelen in de Zwaluwen jeugdcompetitie (4 fasenvoetbal) 
De wedstrijdprogramma’s van alle teams zijn te volgen op deze VV Reutum site.
Kijk onder Teams en klik op de elftalfoto van jouw team
De stand van de najaarscompetie staat nog vermeld, maar ook het wedstrijdprogramma van dit voorjaar.
 
Reutum G1G  2e Klasse poule 04
1 ---- Rigtersbleek G2 ---- 13:00
2 ---- Rigtersbleek G3 ---- 10:15
3 ---- SVZW G1JM ---- 10:30
4 ---- ST:DOS'37/DETO G2 ---- 09:45
5 ---- Reutum G1G ---- 10:30
 
Reutum JO19-1, 2e Klasse poule  01 (voorjaar)
1 ---- Sportclub Overdinkel JO19-1 ---- 14:00
2 ---- Fleringen JO19-1 ---- 17:00
3 ---- DTC '07 JO19-1 ---- 14:30
4 ---- Quick '20 JO19-3 ---- 14:45
5 ---- Suryoye-Mediterraneo JO19-1 ---- 14:30
6 ---- ST: TVO/Hoeve Vooruit JO19-1 ---- 16:00
7 ---- AJC '96 JO19-1 ---- 16:30
8 ---- Sportlust Glanerbrug JO19-1 ---- 13:00
9 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
10 ---- Sparta E. JO19-2 ---- 14:30
11 ---- Sparta E. JO19-3 ---- 12:30
12 ---- Zenderen Vooruit JO19-1 ---- 15:00
 
Reutum JO17-1, 3e Klasse poule 11 (voorjaar)
1 ---- ATC'65 JO17-3 ---- 12:00
2 ---- Fleringen JO17-1 ---- 17:00
3 ---- Quick '20 JO17-3 ---- 12:45
4 ---- Luctor Et Emergo JO17-2 ---- 14:30
5 ---- BWO JO17-4 ---- 15:00
6 ---- RSC JO17-1JM ---- 14:30
7 ---- SDC '12 JO17-2 ---- 14:30
8 ---- UD W. JO17-2JM ---- 14:30
9 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
10 ---- Saasveldia JO17-1 ---- 14:00
11 ---- KOSC JO17-2 ---- 13:00
12 ---- Tubantia JO17-3 ---- 13:45
 
Reutum JO15-1, 2e Klasse poule 05 (voorjaar)
1 ---- SVZW JO15-1 ---- 10:45
2 ---- Heracles avc JO15-1 ---- 10:00
3 ---- Oranje Nassau JO15-2 ---- 09:45
4 ---- SVVN JO15-1 ---- 11:00
5 ---- Almelo JO15-1 ---- 12:45
6 ---- Enter Vooruit JO15-1JM ---- 11:00
7 ---- Reutum JO15-1 ---- 13:30
8 ---- Langeveen JO15-1 ---- 14:00
9 ---- Tukkers De JO15-1 ---- 13:00
10 ---- Enter JO15-1 ---- 12:45

Reutum JO14-1, 2e Klasse poule 05 (voorjaar)
1 ---- La Premiëre JO14-1 ---- 11:00
2 ---- SSA DVC Dedemsvaart JO14-1 ---- 10:00
3 ---- DTC '07 JO14-1 ---- 10:00
4 ---- Reutum JO14-1 ---- 11:00
5 ---- Nieuwleusen SV JO14-1 ---- 09:30
 

 

Reutum MO13-1, wordt  Reutum MO12-,  ingedeeld in gecomb.  Klasse, 3e klasse ( (3e fase) 16
1 ---- SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 ---- 09:45
2 ---- HHC Hardenberg JO12-3JM ---- 10:00
3 ---- Hardenberg '85 JO12-2JM ---- 09:55
4 ---- SJO FC Dalfsen JO12-3 ---- 10:30
5 ---- DKB JO12-1 ---- 11:00
6 ---- Gramsbergen JO12-2JM ---- 10:30
7 ---- Nieuwleusen SV JO12-2JM ---- 09:30
8 ---- Reutum MO12-1 ---- 09:45

 

 
Reutum JO12-1, 0330 Onder 12 zwaluwen reeks, 1e klasse (3e fase) poule  9
1 ---- DETO JO12-1 ---- 09:45
2 ---- Oranje Nassau JO12-1 ---- 09:30
3 ---- Reutum JO12-1 ---- 09:45
4 ---- DOS '37 JO12-1 ---- 09:30
5 ---- Tukkers De JO12-1JM ---- 11:30
6 ---- Hardenberg '85 JO12-1 ---- 09:25
7 ---- VMC JO12-1JM ---- 09:00
 
Reutum JO11-1, 0268 Onder 11 zwaluwen reeks, 1e klasse (3e fase) poule 10
1 ---- Quick '20 JO11-3 ---- 08:30
2 ---- De Esch JO11-1 ---- 09:30
3 ---- BWO JO11-1 ---- 11:00
4 ---- RSC JO11-1 ---- 09:45
5 ---- SDC '12 JO11-1 ---- 09:30
6 ---- TVC '28 JO11-1 ---- 10:00
7 ---- Reutum JO11-1 ---- 09:45
8 ---- KOSC JO11-1JM ---- 09:00
 
Reutum JO9-1, 0322 Onder 9  zwaluwen reeks, 3e klasse (3e fase) poule 21
1 ---- Quick '20 JO9-5 ---- 08:30
2 ---- RSC JO9-1JM ---- 08:45
3 ---- UD W. JO9-1 ---- 08:45
4 ---- Reutum JO9-1 ---- 08:30
5 ---- KOSC JO9-2 ---- 09:00
6 ---- DSVD JO9-1 ---- 09:30
7 ---- Losser JO9-2 ---- 08:30
8 ---- Saasveldia JO9-2 ---- 09:30
 
Reutum JO9-2, 0322 Onder 9  zwaluwen reeks, 3e klasse (3e fase)  poule 14
1 ---- Stevo JO9-3 ---- 08:45
2 ---- MVV '29 JO9-1 ---- 09:00
3 ---- Heracles avc JO9-4JM ---- 08:30
4 ---- Luctor Et Emergo JO9-1 ---- 08:45
5 ---- Juventa '12 JO9-1JM ---- 08:45
6 ---- Tukkers De JO9-2JM ---- 08:45
7 ---- Reutum JO9-2 ---- 08:30
8 ---- Oranje Nassau JO9-4JM ---- 08:30
 
Reutum JO8-1, 0326 Onder 8  zwaluwen reeks, 3e klasse (3e fase)  poule 21
1 ---- KOSC JO8-2 ---- 09:00
2 ---- HHC Hardenberg JO8-1 ---- 08:30
3 ---- Stevo JO8-2JM ---- 08:45
4 ---- Reutum JO8-1JM ---- 08:30
5 ---- Heracles avc JO8 Oranje JM ---- 08:30
6 ---- LSV JO8-1 ---- 09:00
7 ---- SDC '12 JO8-2 ---- 08:30
8 ---- TVC'28 JO8-3JM ---- 11:00
 
Dit is een voorlopige indeling, er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden.