nieuws   10 maart 2020     1 foto
Jan Ikink winnaar van de 3e periode TOTO.

De winnaar van deze bijzondere 3e periode is bekend. Een periode die er maar liefst 4 keer niet uit is gegaan en de 80 deelnemers dus geen 7 of 8 van de 8 goed hadden...
Was het onkunde, pech of was het gewoon moeilijk?? Een periode waar we ook weer 2 nieuwe spelers mogen verwelkomen. Jan Ikink heeft deze 3e gewonnen. Zeer knap resultaat van de VV Reutumicoon die meer dan 750 wedstrijden in Reutum 1 speelde. Hij heeft 3 punten meer dan Leo Deterink en 4 punten meer dan Jan Aarnink, Johan Lammerink en Mia Holsink. Jan heeft 43 punten bijeen gesprokkeld. We gaan vanaf aanstaand weekend de laatste periode in en er kan dus een tussenbalans opgemaakt worden. De (geheime) koploper van het algemeen klassement heeft al 129 punten, exact zelfde aantal als afgelopen jaar. De nummers 2 en 3 hebben een paar punten minder. De koploper heeft al een klein gaatje geslagen. Tussen 2 en 3 zit ook een klein gaatje. Achter top 3 zijn er veel deelnemers die kans maken op de plekken 4 en 5. Al met al, met een paar goede ronde’s kunnen er nog heel veel spelers het klassement winnen! En er zijn natuurlijk nog de weekprijzen en periode 4 te winnen..

Mochten er nog nieuwe deelnemers mee willen doen, graag ff melden bij de organisatie.

Iedereen veel Succes!!