nieuws   24 mei 2020     3 foto's
Jan Ikink (1 ) winnaar VV Reutum Toto

De winnaar van dit TOTO seizoen 2019 – 2020 is Jan Ikink. Normaal spelen we 4 periodes van 8 wedstrijden dus totaal 32 toto’s. Nu zijn we door de Corona tot 24 ronde’s (3 periode’s) gekomen. Jammer dat het zo moest gaan maar het is niet anders. De organisatie heeft besloten dat we volgend seizoen met een schone lei willen beginnen. Met de laatste prijswinnaars van toto 24 komt het startbedrag voor aankomend seizoen op € 41,40 + de inleg van TOTO nummer 1. Een mooi startbedrag dus. De stand na de derde periode is tevens de eindstand. Jan is het meest constant gebleken dit seizoen. Hij heeft 129 punten bijeen gespeeld. Tevens was hij winnaar van de derde periode en was 2e in de eerste. Een terechte winnaar dus. Op gepaste afstand volgen de nummers 2 t/m 5. De winnaar van de eerste periode, Frank Droste, volgt als eerste op 123 punten. Hierachter met elke keer 1 punt verschil volgen Peter Brunninkhuis, Johan Lammerink en Jan Aarnink. : Als je dit rijtje zo ziet, kan iedereen dus winnen en hoef je dus niet zo heel veel verstand van voetbal te hebben…

De top 5 krijgt van de desbetreffende jeugdleden de prijzen overhandigd volgens de Corona regels.

Iedereen dank voor het meespelen van dit leuke spel en hopelijk doet iedereen volgend jaar weer mee. Ook namens de fanatieke TOTO ophalers dank voor de snoepjes, winstdeling bij prijs en gezelligheid.

Nieuwe spelers zijn natuurlijk van harte welkom.

Top 5 TOTO seizoen 2019-2020:
1             Jan Ikink                              129 punten
2             Frank Droste                        123 punten
3             Peter Brunninkhuis              122 punten
4             Johan Lammerink                121 punten
5             Jan Aarnink                         120 punten

De Organisatie (Pr Commissie)