nieuws   12 augustus 2022     1 foto
Indeling VV Reutum senioren B- categorie beker en competitie

De KNVB heeft ook de pouleindeling van het bekertoernooi en de competitieindeling van de Categorie B bij de senioren bekend gemaakt.
Hierin kunnen zoals gebruikelijk nog wel wizjigingen komen.
Het wedstrijdprogramma van het bekertoernooi wordt 13 augustus bekend.
De speeldagenkalender met het overzicht van het seizoen 2022-2023:
https://www.vvreutum.nl/upload/downloads/speeldagenkalender-noord-oost-2022-2023%20versie%20aprl%202022.pdf

Indeling Beker Senioren

Reutum 2,  B1500 - Poulefase Groep 1-20
Nr     Team       Voorkeurstijd
1 ---- TVC '28 4 ---- 10:45
2 ---- Fleringen 2 ---- 10:00
3 ---- Reutum 2 ---- 09:30
4 ---- DTC '07 3 ---- 09:30

Reutum 3, B1600 Poulefase Groep 2 -30
Nr      Team             Voorkeurstijd
1 ---- TVC '28 8 ---- 10:45
2 ---- Enter 4 ---- 11:00
3 ---- Oldenzaal 2 ---- 11:00
4 ---- Reutum 3 ---- 11:15

Reutum 35+, B1600, Poulefase Groep 3 - 68
Nr     Team               Voorkeurstijd
1 ---- MVV '29 8 ---- 09:00
2 ---- Luctor Et Emergo 4 ---- 10:45
3 ---- Tukkers De 7 ---- 11:00
4 ---- Reutum 35+1 ---- 09:00

Reutum Vr. B2600 - vrouwen beker zaterdag Poule Groep 4-09
Nr    Team                     Voorkeurstijd
1 ---- Saasveldia VR1 ---- 11:00
2 ---- Reutum VR1 ---- 11:30
3 ---- TVC '28 VR1 ---- 11:00
4 ---- Tukkers De VR3 ---- 13:00

Indeling Competitie:

Reutum 2 0519 - Reserve Derde klasse 2
Nr     Team           Voorkeurstijd
1 ---- KOSC 3 ---- 11:00
2 ---- Tukkers De 3 ---- 09:00
3 ---- RSC 3 ---- 10:45
4 ---- Neede 2 ---- 11:15
5 ---- Vosta 2 ---- 12:00
6 ---- Stevo 4 ---- 09:00
7 ---- Reunie 2 ---- 10:30
8 ---- Grol 4 ---- 13:30
9 ---- Avanti W. 3 ---- 10:00
10 ---- Reutum 2 ---- 09:30
11 ---- Voorwaarts T 3 ---- 11:30
 
Reutum 3, 0519 - 6e klasse - 13
Nr      Team            Voorkeurstijd
1 ---- KOSC 4 ---- 11:00
2 ---- KOSC 6 ---- 11:00
3 ---- Tukkers De 4 ---- 11:00
4 ---- RSC 4 ---- 09:00
5 ---- Stevo 6 ---- 09:00
6 ---- Saasveldia 5 ---- 11:00
7 ---- Reutum 3 ---- 11:15
8 ---- UD W. 4 ---- 09:00
9 ---- TVV 2 ---- 11:00
10 ---- SDC '12 4 ---- 10:45
11 ---- S.V. Losser 4 ---- 10:45
 
Reutum 4, 0519 - 7e klasse 25
Nr      Team                Voorkeurstijd
1 ---- MVV '29 10 ---- 10:45
2 ---- KOSC 7 ---- 11:00
3 ---- RSC 5 ---- 10:45
4 ---- TVC '28 9 ---- 10:45
5 ---- Vogido 6 ---- 09:00
6 ---- Fleringen 3 ---- 10:00
7 ---- UD W. 6 ---- 11:00
8 ---- Reutum 4 ---- 12:00
9 ---- SDC '12 6 ---- 10:45
10 ---- Vasse 4 ---- 09:30
11 ---- SDC '12 10 ---- 10:45
12 ---- S.V. Losser 5 ---- 10:45
 
Reutum 35+, 0592 - Mannen 35+1e klasse 1
Nr       Team                  Voorkeurstijd
1 ---- Reutum 35+1 ---- 09:00
2 ---- Quick '20 35+1 ---- 10:00
3 ---- Zenderen Vooruit 35+1 ---- 09:00
4 ---- EMOS 35+1 ---- 09:30
5 ---- EFC PW 1885 35+1 ---- 09:30
6 ---- Heracles avc 35+1 ---- 10:00
7 ---- Saasveldia 35+1 ---- 09:00
8 ---- UDI 35+1 ---- 09:30
9 ---- Vasse 35+1 ---- 10:00
10 ---- DSVD 35+1 ---- 09:00
11 ---- Luctor Et Emergo 35+1 ---- 10:45
12 ---- BWO 35+1 ---- 10:30
 
Reutum Vrouwen  513 5e klasse 8
Nr       Team           Voorkeurstijd
1 ---- Saasveldia VR1 ---- 11:00
2 ---- UD W. VR1 ---- 11:00
3 ---- Manderveen VR1 ---- 11:45
4 ---- Reutum VR1 ---- 11:30
5 ---- DTC '07 VR1 ---- 11:30
6 ---- Twenthe VR1 ---- 11:00
7 ---- RSC VR1 ---- 13:00
8 ---- TVC '28 VR2 ---- 11:00
9 ---- SDC '12 VR1 ---- 12:30
10 ---- Vasse VR1 ---- 11:30
11 ---- Tukkers De VR3 ---- 13:00