nieuws   20 augustus 2021     1 foto
Indeling VV Reutum jeugdteams 2021-2022

De voorlopige indeling van de jeugdcompetities is door de KNVB op 20 augustus bekend gemaakt.
De competitie voor de M013 tm JO19 begint zaterdag 25 september.
JO8-1 tm JO12-1 spelen in de Zwaluwen jeugdcompetitie (4 fasenvoetbal) en die begint op zaterdag 5 september.
Dit is een voorlopige indeling, er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden. 

Reutum JO19-1, 2e Klasse 06 (najaar)
nr. ---- team ---- Vookeurstijd
1 ---- Fleringen JO19-1 ---- 17:00
2 ---- SP Daarle JO19-1D ---- 14:30
3 ---- DTC '07 JO19-1 ---- 14:30
4 ---- Oranje Nassau JO19-2 ---- 15:00
5 ---- SVVN JO19-1 ---- 12:30
6 ---- Bornerbroek JO19-1 ---- 15:00
7 ---- SDC '12 JO19-2 ---- 14:30
8 ---- VMC JO19-1 ---- 15:30
9 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
10 ---- GFC JO19-1 ---- 14:30
11 ---- ASV '57 JO19-1 ---- 10:15
12 ---- Hector JO19-1 ---- 14:30

Reutum JO17-1, 3e Klasse 01 (najaar)
1 ---- NEO JO17-3 ---- 14:00
2 ---- Rood Zwart JO17-2 ---- 14:30
3 ---- Quick '20 JO17-3 ---- 12:45
4 ---- Quick '20 JO17-4 ---- 12:45
5 ---- BWO JO17-3 ---- 15:00
6 ---- AJC '96 JO17-1 ---- 12:00
7 ---- Berghuizen JO17-1 ---- 12:00
8 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
9 ---- KOSC JO17-2 ---- 13:00
10 ---- Losser JO17-2 ---- 14:30
11 ---- Tubantia JO17-3 ---- 13:45

Reutum JO15-1, 2e Klasse 01 (najaar)
1 ---- NEO JO15-3 ---- 12:15
2 ---- Gramsbergen JO15-1JM ---- 10:30
3 ---- SVZW JO15-1 ---- 10:45
4 ---- Oranje Nassau JO15-2 ---- 09:45
5 ---- Borne JO15-1 ---- 12:00
6 ---- SVVN JO15-1 ---- 11:00
7 ---- Bergentheim JO15-1 ---- 10:30
8 ---- Enter Vooruit JO15-1JM ---- 11:00
9 ---- Reutum JO15-1 ---- 13:30
10 ---- GFC JO15-1JM ---- 10:30
11 ---- Tukkers De JO15-1 ---- 13:00
12 ---- Enter JO15-1 ---- 12:45

Reutum JO14-1, 2e Klasse 06 (najaar)
1 ---- La Premiëre JO14-1 ---- 11:00
2 ---- GFC JO14-1 ---- 10:30
3 ---- DTC '07 JO14-1 ---- 10:00
4 ---- Reutum JO14-1 ---- 11:00
5 ---- SVV '56 JO14-1 ---- 09:30

Reutum MO13-1, 3e Klasse 03 (najaar)
1 ---- NEO MO13-1 ---- 11:15
2 ---- BWO MO13-3 ---- 11:00
3 ---- Bon Boys MO13-1 ---- 11:30
4 ---- Achilles '12 MO13-1 ---- 10:30
5 ---- Excelsior'31 MO13-3 ---- 09:30
6 ---- Hellendoorn v.v. MO13-2 ---- 08:45
7 ---- Oranje Nassau MO13-3 ---- 09:45
8 ---- Hector MO13-1 ---- 10:00
9 ---- TVC '28 MO13-1 ---- 08:45
10 ---- SVO Twickel MO13-1 ---- 10:00
11 ---- Reutum MO13-1 ---- 11:00
12 ---- De Zweef MO13-2 ---- 09:00

Reutum JO12-1, 0330 Onder 12 zwaluwen reeks, 2e klasse (1e fase) 07
1 ---- De Zweef JO12-1 ---- 09:45
2 ---- Reutum JO12-1 ---- 09:45
3 ---- Tukkers De JO12-1JM ---- 11:00
4 ---- Heracles avc JO12-2JM ---- 09:45
5 ---- DETO JO12-2 ---- 08:30
6 ---- SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 ---- 09:45
7 ---- HHC Hardenberg JO12-2 ---- 10:00
8 ---- Hardenberg '85 JO12-1JM ---- 09:25

Reutum JO11-1, 0268 Onder 11 zwaluwen reeks, 2e klasse (1e fase) 08
1 ---- NEO JO11-5 ---- 09:45
2 ---- Rood Zwart JO11-2JM ---- 08:45
3 ---- Quick '20 JO11-3 ---- 08:30
4 ---- Reutum JO11-1 ---- 09:45
5 ---- KOSC JO11-2 ---- 09:00
6 ---- Tukkers De JO11-2 ---- 10:00
7 ---- DSVD JO11-1 ---- 10:30
8 ---- Heracles avc JO11-3JM ---- 08:30

Reutum JO9-1, 0322 Onder 9  zwaluwen reeks, 4e klasse (1e fase) 11
1 ---- NEO JO9-6 ---- 08:30
2 ---- NEO JO9-7 ---- 08:30
3 ---- VMC JO9-1 ---- 09:00
4 ---- Reutum JO9-1 ---- 08:45
5 ---- Tukkers De JO9-2JM ---- 09:00
6 ---- PH JO9-2JM ---- 08:30
7 ---- Zenderen Vooruit JO9-2 ---- 10:00
8 ---- Oranje Nassau JO9-7JM ---- 08:30

Reutum JO9-2, 0322 Onder 9  zwaluwen reeks, 4e klasse (1e fase) 18
1 ---- Quick '20 JO9-6 ---- 08:30
2 ---- De Esch JO9-3 ---- 08:30
3 ---- RSC JO9-1JM ---- 08:45
4 ---- SDC '12 JO9-5 ---- 08:30
5 ---- SDC '12 JO9-6 ---- 08:30
6 ---- Losser JO9-5 ---- 08:30
7 ---- Reutum JO9-2 ---- 08:45
8 ---- UD W. JO9-2JM ---- 08:45

Reutum JO8-1, 0326 Onder 8  zwaluwen reeks, 3e klasse (1e fase) 06
1 ---- Luctor Et Emergo JO8-1 ---- 08:45
2 ---- Juventa '12 JO8-1 ---- 08:45
3 ---- Reutum JO8-1JM ---- 08:45
4 ---- Heracles avc JO8 Blauw ---- 08:30
5 ---- Borne JO8-1JM ---- 10:00
6 ---- Oranje Nassau JO8-2JM ---- 08:30
7 ---- Achilles '12 JO8-2 ---- 09:00
8 ---- Heracles avc JO8 Rood ---- 08:30