nieuws   21 augustus 2020     1 foto
Indeling VV Reutum jeugdteams 2020-2021
De voorlopige indeling van de jeugdcompetities is door de KNVB op 21 augustus bekend gemaakt.
De competitie voor de J013 tm JO19 begint zaterdag 19 september.
JO8-1 tm JO12-1 spelen in de Zwaluwen jeugdcompetitie en die begint op zaterdag 5 september.
Dit is een voorlopige indeling, er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden. 
 
Reutum G Voetbal, 1e klasse 03
1 ---- De Esch G1 ---- 12:30
2 ---- Rigtersbleek G1 ---- 13:00
3 ---- Oranje Nassau G2 ---- 10:00
4 ---- SVZW G1G ---- 10:30
5 ---- ST:DOS'37/DETO G1 ---- 11:00
6 ---- NEO G1 ---- 14:00
7 ---- Reutum G1G ---- 12:15
 
Reutum JO19-1, 2e Klasse 02 (najaar)
1 ---- Vogido JO19-2 ---- 12:30
2 ---- DTC '07 JO19-1 ---- 14:30
3 ---- Quick '20 JO19-2 ---- 14:30
4 ---- EMOS JO19-1 ---- 14:30
5 ---- AJC '96 JO19-1 ---- 12:30
6 ---- SDC '12 JO19-2 ---- 16:30
7 ---- VMC JO19-1 ---- 15:30
8 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
9 ---- Saasveldia JO19-1 ---- 16:00
10 ---- DSVD JO19-1 ---- 14:30
11 ---- Losser JO19-2 ---- 16:15
 
Reutum Jeugd G-voetbal, 1e klasse 02
1 ---- Rigtersbleek JG1 ---- 13:00
2 ---- De Esch JG1 ---- 10:00
3 ---- NEO JG1 ---- 09:45
4 ---- AZC JG1G ---- 10:00
5 ---- Tubantia JG1 ---- 10:45
6 ---- Reutum JG1 ---- 12:30
7 ---- WWNA JG1 ---- 11:00
 
Reutum JO17-1, 3e klasse 04 (najaar)
1 ---- ATC'65 JO17-4 ---- 12:00
2 ---- Fleringen JO17-1 ---- 16:00
3 ---- Heracles avc JO17-2 ---- 13:30
4 ---- DTC '07 JO17-1 ---- 14:00
5 ---- Oranje Nassau JO17-6 ---- 12:45
6 ---- Quick '20 JO17-5 ---- 12:45
7 ---- DETO JO17-2 ---- 11:00
8 ---- Achilles '12 JO17-4 ---- 12:00
9 ---- Bornerbroek JO17-1 ---- 14:30
10 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
11 ---- KOSC JO17-2 ---- 13:00
 
Reutum JO15-1, 3e Klasse 03 (najaar)
1 ---- NEO JO15-4 ---- 12:30
2 ---- Fleringen JO15-1 ---- 14:00
3 ---- Heracles avc JO15-2 ---- 11:30
4 ---- BWO JO15-4 ---- 11:00
5 ---- Almelo JO15-1 ---- 12:45
6 ---- Achilles '12 JO15-2 ---- 12:00
7 ---- Bornerbroek JO15-1 ---- 13:00
8 ---- VMC JO15-1 ---- 11:00
9 ---- Reutum JO15-1 ---- 13:30
10 ---- Sparta E. JO15-5 ---- 10:30
11 ---- PH JO15-2G ---- 10:30
12 ---- La Premiëre JO15-1 ---- 14:00
 
Reutum JO13-1 gemengd, 2e klasse 09  (najaar)
1 ---- NEO JO13-3 ---- 11:15
2 ---- SVZW JO13-1 ---- 10:45
3 ---- Hulzense Boys JO13-1 ---- 10:15
4 ---- Heracles avc JO13-1G ---- 11:30
5 ---- Oranje Nassau JO13-2 ---- 09:45
6 ---- SVVN JO13-1 ---- 11:00
7 ---- Reutum JO13-1G ---- 13:30
8 ---- Saasveldia JO13-1 ---- 11:00
9 ---- GFC JO13-1 ---- 10:30
10 ---- Tukkers De JO13-1 ---- 11:30
11 ---- Enter JO13-1G ---- 12:45
 
Reutum Meiden onder 13 (8x8), 3e klasse 06 ( najaar)
1 ---- NEO MO13-1 ---- 11:15
2 ---- ATC'65 MO13-2 ---- 08:30
3 ---- EMOS MO13-1 ---- 11:30
4 ---- Berghuizen MO13-1 ---- 09:45
5 ---- Avanti W. MO13-2 ---- 10:00
6 ---- Oranje Nassau MO13-3 ---- 09:30
7 ---- Saasveldia MO13-1 ---- 11:00
8 ---- SVO Twickel MO13-1 ---- 10:30
9 ---- ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 ---- 09:30
10 ---- Luctor Et Emergo MO13-2 ---- 10:00
11 ---- Bruchterveld MO13-1 ---- 10:00
12 ---- Reutum MO13-1 ---- 11:00
 
Reutum JO12-1, Zwaluwen jeugdcompetitie, 1e klasse  11
1 ---- DETO JO12-1G ---- 09:45
2 ---- Oranje Nassau JO12-1 ---- 09:30
3 ---- Reutum JO12-1 ---- 09:45
4 ---- DOS '37 JO12-1 ---- 09:30
5 ---- Delden JO12-1 ---- 10:30
6 ---- De Tukkers JO12-1G ---- 11:30
 
Reutum JO10-1 gemengd, Zwaluwen jeugdcompetitie, 2e klasse  17
1 ---- Stevo JO10-1 ---- 09:00
2 ---- Reutum JO10-1G ---- 09:45
3 ---- Tukkers De JO10-1 ---- 10:00
4 ---- Quick '20 JO10-3 ---- 08:30
5 ---- Heracles avc JO10-3G ---- 08:30
6 ---- KOSC JO10-1 ---- 10:00
 
Reutum JO10-2,  Zwaluwen jeugdcompetitie, 3e klasse 21
1 ---- DOS '37 JO10-1G ---- 08:30
2 ---- DOS '37 JO10-2 ---- 08:30
3 ---- Oranje Nassau JO10-4 ---- 08:30
4 ---- Kloosterhaar JO10-1 ---- 09:30
5 ---- Bornerbroek JO10-2 ---- 10:00
6 ---- Reutum JO10-2 ---- 09:45
 
Reutum JO8-1G,  Zwaluwen jeugdcompetitie, 4e klasse 20
1 ---- De Esch JO8-3 ---- 08:30
2 ---- Tukkers De JO8-2G ---- 08:45
3 ---- UD W. JO8-1 ---- 08:45
4 ---- Reutum JO8-1G ---- 08:45
5 ---- Oranje Nassau JO8-4G ---- 08:30
6 ---- TVC '28 JO8-2 ---- 09:00
 
Reutum JO8-2,  Zwaluwen jeugdcompetitie, 5e klasse 28
1 ---- RSC JO8-1G ---- 08:45
2 ---- KOSC JO8-2 ---- 09:00
3 ---- Berghuizen JO8-1 ---- 08:30
4 ---- VMC JO8-1G ---- 09:00
5 ---- DTC '07 JO8-1 ---- 09:00
6 ---- Reutum JO8-2 ---- 08:45