nieuws   17 januari 2020     1 foto
Indeling Voorjaarsreeks VV Reutum Jeugdteams

Na de winterstop gaan de meeste jeugdteams fris van start in een nieuwe voorjaarscompetitie.

Alleen onze beide G-teams spelen een hele competitie en blijven in hun eerste competitie.
De voorlopige indeling van de voorjaarsreeks van de jeugdcompetities is door de KNVB op17 januari bekend gemaakt.
De basis van de herindeling is gebaseerd op de eindstanden van december 2019.
Op zaterdag 1 februari begint de voorjaarsreeks.
De (voorlopige) indeling van de VV Reutum jeugdteams: Er kunnen wijzigingen volgen. 
 
 Reutum G1-team , Senioren 2e klasse 4 Zaterdag Jaarcompetitie  
1 ---- De Esch G2 ---- 12:30
2 ---- Achilles '12 G1 ---- 9:45
3 ---- Rigtersbleek G3 ---- 10:30
4 ---- ST:DOS'37/DETO G1 ---- 11:00
5 ---- Rigtersbleek G2 ---- 10:30
6 ---- SVZW G1G ---- 10:30
7 ---- Barbaros G1 ---- 10:30
8 ---- Reutum G1G ---- 12:15
9 ---- Oranje Nassau G2 ---- 9:30
    
Reutum JO-19-1, 1e klasse 7  (voorjaar)  
1 ---- NEO JO19-2 ---- 15:30
2 ---- BSC Unisson JO19-1 ---- 15:00
3 ---- Sportclub Overdinkel JO19-1 ---- 14:30
4 ---- Fleringen JO19-1 ---- 16:00
5 ---- Heracles avc JO19-1 ---- 14:00
6 ---- Oranje Nassau JO19-3 ---- 15:00
7 ---- Quick '20 JO19-2 ---- 14:30
8 ---- De Esch JO19-1 ---- 13:30
9 ---- UD W. JO19-1 ---- 14:30
10 ---- W.V.V.'34 JO19-1 ---- 16:15
11 ---- Bentelo JO19-1 ---- 16:00
12 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
13 ---- Twenthe JO19-1 ---- 14:45
14 ---- DSVD JO19-1 ---- 14:30
    
Reutum JG1-team , 1e klasse 3 (jaarcomp.)  
1 ---- NEO JG1 ---- 11:00
2 ---- Rigtersbleek JG1 ---- 13:00
3 ---- ST: Grol/ Longa '30 JG2G ---- 11:45
4 ---- Reutum JG1 ---- 12:30
5 ---- De Esch JG1 ---- 12:30
6 ---- Tubantia JG1 ---- 10:45
    
Reutum JO-17-1, 3e klasse 12 (voorjaar)  
1 ---- NEO JO17-3 ---- 15:30
2 ---- Wilhelminaschool JO17-2 ---- 14:30
3 ---- ATC'65 JO17-4 ---- 15:00
4 ---- Heracles avc JO17-2 ---- 13:30
5 ---- Quick '20 JO17-5 ---- 12:45
6 ---- Quick '20 JO17-6 ---- 12:45
7 ---- De Esch JO17-2 ---- 11:00
8 ---- Achilles '12 JO17-4 ---- 12:30
9 ---- Berghuizen JO17-1 ---- 12:45
10 ---- VMC JO17-2G ---- 10:30
11 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
12 ---- KOSC JO17-2 ---- 13:00
    
Reutum JO15-1, 3e klasse 08 (voorjaar)  
1 ---- ATC'65 JO15-4 ---- 11:15
2 ---- Oranje Nassau JO15-3 ---- 10:45
3 ---- Quick '20 JO15-6 ---- 11:15
4 ---- Luctor Et Emergo JO15-2 ---- 11:15
5 ---- BWO JO15-4 ---- 11:15
6 ---- TVC '28 JO15-2 ---- 11:15
7 ---- Reutum JO15-1 ---- 14:00
8 ---- Saasveldia JO15-1G ---- 14:00
9 ---- Langeveen JO15-1 ---- 14:00
10 ---- KOSC JO15-2 ---- 10:00
11 ---- ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 ---- 12:30
12 ---- La Premiëre JO15-1 ---- 14:00
    
Reutum JO13-1G, 1e klasse 07 (voorjaar)  
1 ---- NEO JO13-2 ---- 11:00
2 ---- ATC'65 JO13-2 ---- 8:30
3 ---- MVV '29 JO13-1 ---- 11:15
4 ---- Quick '20 JO13-3 ---- 9:45
5 ---- Luctor Et Emergo JO13-1G ---- 11:15
6 ---- De Esch JO13-1 ---- 9:30
7 ---- TVC '28 JO13-1 ---- 10:00
8 ---- UD W. JO13-1G ---- 11:00
9 ---- Lutte De JO13-1 ---- 11:15
10 ---- Reutum JO13-1G ---- 11:00
11 ---- KOSC JO13-1 ---- 11:30
12 ---- Tukkers De JO13-1 ---- 11:30
    
Reutum JO12-1, 2e klasse 5 (voorjaar)  
1 ---- Sparta E. JO12-1 ---- 8:30
2 ---- Juliana '32 JO12-1 ---- 9:30
3 ---- Reutum JO12-1 ---- 11:00
4 ---- De Esch JO12-1 ---- 9:30
5 ---- Quick '20 JO12-2 ---- 9:45
6 ---- Sportlust Glanerbrug JO12-1 ---- 9:45
7 ---- SVZW JO12-1G ---- 9:30
8 ---- Lutte De JO12-1 ---- 9:30
9 ---- De Tubanters1897 JO12-2 ---- 9:45
10 ---- Rigtersbleek JO12-2 ---- 9:30
11 ---- Losser JO12-2 ---- 9:45
12 ---- EMOS JO12-1G ---- 11:30
    
Reutum MO11-1, 2e klasse C (voorjaar)  
1 ---- ATC'65 MO11-2 ---- 8:30
2 ---- BWO MO11-1 ---- 9:45
3 ---- ATC'65 MO11-3 ---- 8:30
4 ---- TVC '28 MO11-1 ---- 9:00
5 ---- UD W. MO11-1 ---- 9:45
6 ---- Reutum MO11-1 ---- 10:00
    
Reutum JO11-1, 2e klasse 10 (voorjaar)  
1 ---- NEO JO11-2 ---- 9:30
2 ---- Stevo JO11-1 ---- 10:00
3 ---- ATC'65 JO11-3 ---- 8:30
4 ---- DTC '07 JO11-1 ---- 10:00
5 ---- Quick '20 JO11-4 ---- 8:30
6 ---- Borne JO11-2G ---- 10:00
7 ---- RSC JO11-1 ---- 9:00
8 ---- Achilles '12 JO11-2 ---- 9:45
9 ---- SDC '12 JO11-1 ---- 9:30
10 ---- UD W. JO11-1G ---- 9:45
11 ---- Reutum JO11-1 ---- 10:00
    
Reutum JO10-1G, 2e klasse 04 (voorjaar)  
1 ---- Reutum JO10-1G ---- 9:00
2 ---- LSV JO10-2 ---- 10:00
3 ---- UDI JO10-1G ---- 9:00
4 ---- Sportclub Overdinkel JO10-1 ---- 10:00
5 ---- Tukkers De JO10-2 ---- 8:45
6 ---- ATC'65 JO10-2 ---- 9:45
7 ---- ATC'65 JO10-3 ---- 9:45
8 ---- BWO JO10-1 ---- 8:30
9 ---- Quick '20 JO10-5 ---- 8:30
10 ---- BSC Unisson JO10-2 ---- 10:00
11 ---- DSVD JO10-1 ---- 9:30
12 ---- Wilhelminaschool JO10-1 ---- 8:30
    
Reutum JO9-1, 4e klasse 06 (voorjaar)  
1 ---- Stevo JO9-2G ---- 9:00
2 ---- MVV'29 JO9-1G ---- 9:00
3 ---- Heracles avc JO9-4G ---- 8:30
4 ---- Almelo JO9-1 ---- 9:00
5 ---- DETO JO9-3G ---- 8:30
6 ---- TVC '28 JO9-2 ---- 10:00
7 ---- TVC '28 JO9-3M ---- 11:00
8 ---- VMC JO9-1 ---- 9:00
9 ---- Reutum JO9-1 ---- 9:00
10 ---- Zenderen Vooruit JO9-1 ---- 10:15
11 ---- ASV '57 JO9-1 ---- 9:00
12 ---- Zenderen Vooruit JO9-2 ---- 10:15
    
Reutum JO8-1, 4e klasse 04 (voorjaar)  
1 ---- Hellendoorn v.v. JO8-1 ---- 8:30
2 ---- Reutum JO8-1G ---- 9:00
3 ---- Delden JO8-1 ---- 10:15
4 ---- Heracles avc JO8-3G ---- 8:30
5 ---- Borne JO8-1G ---- 9:00
6 ---- Oranje Nassau JO8-3 ---- 9:30
7 ---- Oranje Nassau JO8-4 ---- 8:30
8 ---- DSVD JO8-2 ---- 9:00
9 ---- VMC JO8-2 ---- 9:00
10 ---- Fleringen JO8-1G ---- 9:00
11 ---- MVV '29 JO8-2 ---- 9:00
12 ---- Heracles avc JO8-4G ---- 8:30
    

Het eerste programma van zaterdag 1 februari 2020 (Dit kan nog gewijzigd worden)

 
16:00 ---- Reutum JO19-1 - Bentelo JO19-1
12:45 ---- Quick '20 JO17-6 - Reutum JO17-1
11:15 ---- Quick '20 JO15-6 - Reutum JO15-1
11:00 ---- Reutum JO13-1G - KOSC JO13-1
11:00 ---- Reutum JO12-1 - SVZW JO12-1G
11:00 ---- TVC '28 JO9-3M - Reutum JO9-1
10:00 ---- Reutum MO11-1 - BWO MO11-1
9:30 ---- Oranje Nassau G2 - Reutum G1G
9:00 ---- Reutum JO10-1G - Tukkers De JO10-2
9:00 ---- Reutum JO8-1G - Oranje Nassau JO8-3