nieuws   20 augustus 2021     1 foto
Indeling seniorenteams VV Reutum 2021-2022
Ook de voorlopige indeling van de senioren competities heren en vrouwen is door de KNVB op 20 augustus bekend gemaakt. Een week eerder dan de planning van de KNVB.
De definitieve (genummerde) indeling en het wedstrijdprogramma van wordt z.s.m. vrijgegeven via Sportlink Club.
Dit is een voorlopige indeling, er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden.
 
Reutum 1  (A-categorie) Derde Klasse A
Nr. ---- Team----Voorkeurstijd
1 ---- MVV '29 1 ---- 14:00
2 ---- Luctor Et Emergo 1 ---- 14:00
3 ---- Tukkers De 1 ---- 14:00
4 ---- Borne 1 ---- 14:00
5 ---- DSVD 1 ---- 14:00
6 ---- TVO 1 ---- 14:00
7 ---- RSC 1 ---- 14:00
8 ---- LSV 1 ---- 14:00
9 ---- Saasveldia 1 ---- 14:00
10 ---- W.V.V.'34 1 ---- 14:00
11 ---- Losser 1 ---- 14:00
12 ---- Avanti W. 1 ---- 14:00
13 ---- Reutum 1 ---- 14:00
14 ---- UDI 1 ---- 14:00
 
Reutum 2 (Res A-categorie) 3e Klasse B
1 ---- KOSC 3 ---- 11:00
2 ---- Victoria '28 2 ---- 11:00
3 ---- Suryoye-Mediterraneo 2 ---- 10:45
4 ---- RSC 2 ---- 11:00
5 ---- Vogido 2 ---- 10:45
6 ---- Rood Zwart 2 ---- 11:15
7 ---- Losser 2 ---- 10:45
8 ---- EMOS 2 ---- 10:30
9 ---- Avanti W. 3 ---- 10:00
10 ---- Reutum 2 ---- 09:30
11 ---- UD W. 2 ---- 11:15
12 ---- SDC '12 3 ---- 10:45
 
Reutum 3 7e Klasse 33
1 ---- MVV '29 6 ---- 10:45
2 ---- KOSC 7 ---- 11:00
3 ---- Luctor Et Emergo 5 ---- 09:00
4 ---- Tukkers De 6 ---- 11:00
5 ---- RSC 5 ---- 10:45
6 ---- Vasse 3 ---- 10:30
7 ---- TVC '28 10 ---- 10:45
8 ---- Fleringen 3 ---- 10:00
9 ---- Reutum 3 ---- 11:15
10 ---- UD W. 7 ---- 09:00
11 ---- Stevo 8 ---- 10:45
12 ---- SDC '12 7 ---- 10:45
 
Reutum 4  7e Klasse 31
1 ---- MVV '29 8 ---- 09:00
2 ---- KOSC 8 ---- 11:00
3 ---- Luctor Et Emergo 3 ---- 10:45
4 ---- Tukkers De 7 ---- 11:00
5 ---- RSC 7 ---- 10:45
6 ---- Stevo 9 ---- 10:45
7 ---- Langeveen 3 ---- 10:45
8 ---- TVC '28 11 ---- 09:00
9 ---- Reutum 4 ---- 12:00
10 ---- DRC 2012 2 ---- 10:00
11 ---- Vasse 4 ---- 10:00
12 ---- Manderveen 3 ---- 09:30
 
Reutum 35+  1e Klasse 1
1 ---- Reutum 35+1 ---- 09:00
2 ---- Quick '20 35+1 ---- 10:00
3 ---- Langeveen 35+1 ---- 09:15
4 ---- Zenderen Vooruit 35+1 ---- 09:00
5 ---- Fleringen 35+1 ---- 09:30
6 ---- EMOS 35+1 ---- 09:30
7 ---- EFC PW 1885 35+1 ---- 09:30
8 ---- Heracles avc 35+1 ---- 10:45
9 ---- Saasveldia 35+1 ---- 09:00
10 ---- UDI 35+1 ---- 09:30
11 ---- Vasse 35+1 ---- 09:00
12 ---- DSVD 35+1 ---- 09:00
 
Reutum Vr1  5e Klasse 1
1 ---- Saasveldia VR1 ---- 11:00
2 ---- BWO VR1 ---- 12:00
3 ---- UD W. VR1 ---- 11:00
4 ---- Manderveen VR1 ---- 11:45
5 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
6 ---- DTC '07 VR1 ---- 11:30
7 ---- TVC '28 VR1 ---- 11:00
8 ---- RSC VR1 ---- 13:00
9 ---- TVC '28 VR2 ---- 11:00
10 ---- SDC '12 VR1 ---- 12:30
11 ---- Vasse VR1 ---- 11:30
12 ---- Tukkers De VR3 ---- 13:00