nieuws   21 augustus 2020     1 foto
Indeling seniorenteams VV Reutum 2020-2021
Ook de voorlopige indeling van de senioren competities heren en vrouwen is door de KNVB op 21 augustus bekend gemaakt.
Het wedstrijdprogramma kun je vinden onder --Teams -- op deze site
Dit is een voorlopige indeling, er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden.
 
Reutum 1, 3e klasse A
1 ---- MVV '29 ---- 14:00
2 ---- Luctor Et Emergo ---- 14:00
3 ---- De Tukkers ---- 14:00
4 ---- Borne ---- 14:00
5 ---- DSVD ---- 14:00
6 ---- TVO ---- 14:00
7 ---- RSC ---- 14:00
8 ---- LSV ---- 14:00
9 ---- Saasveldia ---- 14:00
10 ---- W.V.V.'34 ---- 14:00
11 ---- Losser ---- 14:00
12 ---- Avanti W. ---- 14:00
13 ---- Reutum ---- 14:00
14 ---- UDI ---- 14:00

Reutum 2, Reserve A-categorie, 3e klasse A
1 ---- KOSC 3 ---- 11:00
2 ---- RSC 2 ---- 11:00
3 ---- Quick '20 2 ---- 10:00
4 ---- LSV 2 ---- 10:45
5 ---- Oldenzaal 2 ---- 10:00
6 ---- Losser 2 ---- 10:45
7 ---- EMOS 2 ---- 10:30
8 ---- Avanti W. 3 ---- 10:00
9 ---- Reutum 2 ---- 09:30
10 ---- UD W. 2 ---- 11:15
11 ---- SDC '12 3 ---- 10:45
 
Reutum 3, Zevende Klasse 28
1 ---- KOSC 8 ---- 11:00
2 ---- Tukkers De 6 ---- 11:00
3 ---- RSC 5 ---- 10:45
4 ---- TVC '28 10 ---- 10:45
5 ---- Saasveldia 6 ---- 11:00
6 ---- Bornerbroek 3 ---- 12:00
7 ---- Reutum 3 ---- 11:15
8 ---- UD W. 8 ---- 11:00
9 ---- Langeveen 2 ---- 10:00
10 ---- Stevo 8 ---- 10:45
11 ---- Fleringen 4 ---- 10:00
12 ---- SDC '12 8 ---- 10:45
 
Reutum 4, 7e klasse 29
1 ---- MVV '29 6 ---- 09:00
2 ---- MVV '29 9 ---- 10:45
3 ---- Tukkers De 7 ---- 11:00
4 ---- Borne 4 ---- 10:00
5 ---- RSC 6 ---- 12:30
6 ---- Vasse 3 ---- 10:00
7 ---- Stevo 9 ---- 10:45
8 ---- Bornerbroek 4 ---- 11:00
9 ---- Fleringen 3 ---- 10:00
10 ---- DTC '07 3 ---- 09:30
11 ---- Reutum 4 ---- 12:00
12 ---- Vasse 4 ---- 10:00
 
Reutum Mannen 35+, Eerste klasse 1
1 ---- Reutum 35+1 ---- 09:00
2 ---- Quick '20 35+1 ---- 09:00
3 ---- Langeveen 35+1 ---- 09:15
4 ---- Zenderen Vooruit 35+1 ---- 09:00
5 ---- Fleringen 35+1 ---- 09:30
6 ---- EMOS 35+1 ---- 09:30
7 ---- EFC PW 1885 35+1 ---- 10:00
8 ---- Heracles avc 35+1 ---- 10:45
9 ---- Manderveen 35+1 ---- 09:30
10 ---- Rigtersbleek 35+1 ---- 09:30
11 ---- Saasveldia 35+1 ---- 09:00
12 ---- UDI 35+1 ---- 09:30
13 ---- Vasse 35+1 ---- 10:00
 
Reutum Vrouwen, Vijfde Klasse 01
1 ---- Tubantia VR2 ---- 11:45
2 ---- Hengelo VR1 ---- 11:00
3 ---- Saasveldia VR1 ---- 11:00
4 ---- UD W. VR1 ---- 11:00
5 ---- Manderveen VR1 ---- 11:45
6 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
7 ---- Losser VR1 ---- 10:45
8 ---- Borne VR1 ---- 12:45
9 ---- DTC '07 VR1 ---- 11:30
10 ---- La Premiëre VR1 ---- 13:00
11 ---- RSC VR1 ---- 13:00
12 ---- TVC '28 VR2 ---- 11:00
13 ---- SDC '12 VR1 ---- 12:30
14 ---- NEO VR2 ---- 11:00