nieuws   09 juli 2021     1 foto
Indeling Reutum 1 en 2 Seizoen 2021-2022

De KNVB heeft 9 juli de nieuwe indeling van de elftallen die in de A-categorie acteren bekend gemaakt. 
Voor VV Reutum betreft dat Reutum 1 en Reutum 2. 
De (Twentse) indeling is zoals de kenners dat hadden verwacht.
De indeling van Reutum 1 is gelijk aan de indeling van het seizoen 2020-2021. 
De indeling van Reutum 2 is iets anders dan vorig seizoen.

Indeling Reutum 1 Derde Klasse A
Nr---- Team         ----Voorkeurstijd
1 ---- MVV '29 1 ---- 14:00
2 ---- Luctor Et Emergo 1 ---- 14:00
3 ---- Tukkers De 1 ---- 14:00
4 ---- Borne 1 ---- 14:00
5 ---- DSVD 1 ---- 14:00
6 ---- TVO 1 ---- 14:00
7 ---- RSC 1 ---- 14:00
8 ---- LSV 1 ---- 14:00
9 ---- Saasveldia 1 ---- 14:00
10 ---- W.V.V.'34 1 ---- 14:00
11 ---- Losser 1 ---- 14:00
12 ---- Avanti W. 1 ---- 14:00
13 ---- Reutum 1 ---- 14:00
14 ---- UDI 1 ---- 14:00

Indeling Reutum 2 Reserve A-categorie Derde Klasse B
Nr---- Team ----Voorkeurstijd
1 ---- KOSC 3 ---- 11:00
2 ---- Victoria '28 2 ---- 11:00
3 ---- Suryoye-Mediterraneo 2 ---- 10:45
4 ---- RSC 2 ---- 11:00
5 ---- Vogido 2 ---- 10:45
6 ---- Rood Zwart 2 ---- 11:15
7 ---- Losser 2 ---- 10:45
8 ---- EMOS 2 ---- 10:30
9 ---- Avanti W. 3 ---- 10:00
10 ---- Reutum 2 ---- 09:30
11 ---- UD W. 2 ---- 11:15
12 ---- SDC '12 3 ---- 10:45

En voor de liefhebbers de indeling van onze buurtverenigingen:
1E: BVC’12, Columbia, Dalfsen, De Bataven, FC Winterswijk, Heino, MASV, RKHVV, Rohda Raalte, Bemmel, Stevo, TVC’28, Tubantia, Voorwaarts Twello.
 
2J: ATC’65, Achilles’12, BWO, Barbaros, Bon Boys, Suryoye-Med, Eilermark, Grol, Lemelerveld, NEO, SDC’12, Schalkhaar, Vogido, Wijhe’92.
 
3A: Avanti Wilskracht, Borne, DSVD, De Tukkers, LSV, Losser, Luctor et Emergo, MVV’29, RSC, Reutum, Saasveldia, TVO, UDI, WVV’34.
 
4A: Almelo, BSC Unisson, De Tubanters, EMOS, Fleringen, KOSC, La Première, Oldenzaal, Vasse, De Lutte, Sportclub Overdinkel, UD Weerselo, Victoria’28, Zenderen Vooruit.
 
5A: Bentelo, DTC’07, FC ’t Centrum, Haaksbergen, Hengelo, Langeveen, Manderveen, Marienheem, TVV, Vilsteren, Vosta.

De belangrijkste publicatiedata op een rij (A-categorie veldvoetbal):
30 juli - Poule-indelingen beker cat. A
31 juli - Wedstrijdprogramma beker cat. A
28 augustus - Wedstrijdprogramma alle competities