nieuws   15 maart 2022     1 foto
Indeling pupillen fase 4

De KNVB heeft vandaag de indeling van de 4e fase van het 4 fasenvoetbal bekend gemaakt.
Vier fases = vier competities In plaats van een najaars- en een voorjaarscompetitie zoals eerder, worden er vier competities per seizoen gespeeld.
Er zijn geen bekerwedstrijden meer, de competitie begint dus eerder en er zijn geen wedstrijden meer in de schoolvakanties.

1e fase: was van 4 september t/m 9 oktober 2021
2e fase: was van 30 oktober tm 11 december 2021
3e fase: was van 22 januari tm 12 maart 2022
4e fase: is van 26 maart tm 25 mei 2022

JO8 t/m JO10:  Door de KNVB worden geen uitslagen en ranglijst gepubliceerd. Wel worden door KNVB uitslagen bijgehouden om teams op juiste niveau in te delen. 
JO11 en JO12: KNVB publiceert wel uitslagen en ranglijst. 

**Afgelastingen : Afgelaste wedstrijden worden door de KNVB  voor de JO18 tm JO12 niet meer opnieuw ingepland.
Kijk op deze site op Teams en klik op de elftalfoto van jouw team.
Dan zie je de indeling en het wedstrijdprogramma.
Hier kun je dus dagelijks de verrichtingen van alle teams van VV Reutum volgen.

De indeling: (hierin kunnen wijzigingen komen)

Reutum MO12-  ingedeeld in gecomb.  Klasse, 3e klasse ( (4e fase) 10
1 ---- Oranje Nassau JO12-2 ---- 09:30  
2 ---- SDC '12 JO12-1 ---- 09:30  
3 ---- Fleringen JO12-1 ---- 10:30  
4 ---- DETO JO12-3JM ---- 08:30  
5 ---- DETO JO12-4JM ---- 09:45  
6 ---- ASV '57 JO12-1JM ---- 08:45  
7 ---- Reutum MO12-1 ---- 09:45  
           
           
           
Reutum JO12-1, 0330 Onder 12 Zwaluwen reeks, 1e klasse (4e fase) poule  8
1 ---- DETO JO12-1 ---- 09:45  
2 ---- Oranje Nassau JO12-1 ---- 09:30  
3 ---- Reutum JO12-1 ---- 10:00  
4 ---- De Esch JO12-1JM ---- 09:30  
5 ---- DOS '37 JO12-1 ---- 09:30  
6 ---- Quick '20 JO12-2 ---- 09:45  
7 ---- Tukkers De JO12-1JM ---- 11:30  
8 ---- Hardenberg '85 JO12-1 ---- 09:25  
9 ---- VMC JO12-1JM ---- 09:00  
10 ---- Saasveldia JO12-1 ---- 11:00  
           
           
Reutum JO11-1, 0268 Onder 11 Zwaluwen reeks, 1e klasse (4e fase) poule 07
1   Quick '20 JO11-3   08:30  
2   RSC JO11-1   09:45  
3   SDC '12 JO11-1   09:30  
4   TVC '28 JO11-1   10:00  
5   Reutum JO11-1   09:45  
6   KOSC JO11-1JM   09:00  
7   Tukkers De JO11-2   10:00  
           
           
Reutum JO9-1, 0322 Onder 9  Zwaluwen reeks, 3e klasse (4e fase) poule 11
1 ---- ATC'65 JO9-5 ---- 08:30  
2 ---- Heracles avc JO9-4JM ---- 08:30  
3 ---- Quick '20 JO9-4JM ---- 08:30  
4 ---- RSC JO9-1JM ---- 08:45  
5 ---- UD W. JO9-1 ---- 08:45  
6 ---- Reutum JO9-1JM ---- 08:30  
7 ---- KOSC JO9-2 ---- 09:00  
8 ---- Saasveldia JO9-2 ---- 09:30  
           
Reutum JO9-2, 0322 Onder 9  Zwaluwen reeks, 3e klasse (4e fase)  poule 16
1 ---- Stevo JO9-3 ---- 08:45  
2 ---- MVV '29 JO9-1 ---- 09:00  
3 ---- Bergentheim JO9-1 ---- 09:00  
4 ---- Hardenberg '85 JO9-3JM ---- 08:30  
5 ---- HHC Hardenberg JO9-2 ---- 09:30  
6 ---- Tukkers De JO9-2JM ---- 08:45  
7 ---- Reutum JO9-2 ---- 08:30  
8 ---- Kloosterhaar JO9-2JM ---- 09:30  
           
Reutum JO8-1, 0326 Onder 8  Zwaluwen reeks, 3e klasse (4e fase)  poule 19
1 ---- KOSC JO8-2 ---- 09:00  
2 ---- HHC Hardenberg JO8-1 ---- 08:30  
3 ---- HHC Hardenberg JO8-3 ---- 08:30  
4 ---- Reutum JO8-1JM ---- 08:30  
5 ---- TVC '28 JO8-1JM ---- 11:00  
6 ---- SDC '12 JO8-1 ---- 08:30  
7 ---- TVC'28 JO8-3JM ---- 11:00  
8 ---- Fleringen JO8-1 ---- 09:00