nieuws   22 oktober 2021     1 foto
Indeling 2e fase, 4 fasenvoetbal
De KNVB heeft vandaag de indeling van de 2e fase van het 4 fasenvoetbal bekend gemaakt.
Vier fases = vier competities In plaats van een najaars- en een voorjaarscompetitie zoals eerder, worden er vier competities per seizoen gespeeld.
Er zijn geen bekerwedstrijden meer, de competitie begint dus eerder en er zijn geen wedstrijden meer in de schoolvakanties.
1e fase: was van 4 september t/m 9 oktober 2021
2e fase: is van 30 oktober tm 11 december 2021
3e fase: is van 22 januari tm 12 maart 2022
4e fase: is van 26 maart tm 25 mei 2022
JO8 t/m JO10:  Door de KNVB worden geen uitslagen en ranglijst gepubliceerd. Wel worden door KNVB uitslagen bijgehouden om teams op juiste niveau in te delen. 
JO11 en JO12: KNVB publiceert wel uitslagen en ranglijst. 
**Afgelastingen : Afgelaste wedstrijden worden door de KNVB  voor de JO18 tm JO12 niet meer opnieuw ingepland.
 
Vanaf zaterdag 23 oktober is het wedstrijdprogramma te zien
 
De indeling: (hierin kunnen wijzigingen komen)
Reutum JO12--- 0331 1e klasse (2e fase ) poule 3
Nr Team Voorkeurstijd
1 ---- Quick '20 JO12-1 ---- 09:45
2 ---- DETO JO12-1 ---- 09:45
3 ---- Oranje Nassau JO12-1 ---- 09:30
4 ---- Reutum JO12-1 ---- 09:45
5 ---- DOS '37 JO12-1 ---- 09:30
6 ---- FC Berghuizen JO12-1JM ---- 10:00
7 ---- Markelo JO12-1 ---- 11:15
8 ---- VMC JO12-1JM ---- 09:00
 
 
Reutum JO11-1 ---- 0269 1e klasse (2e fase) poule 01
Nr Team Voorkeurstijd
1 ---- NEO JO11-2 ---- 09:45
2 ---- Wilhelminaschool JO11-1 ---- 09:40
3 ---- Vogido JO11-1 ---- 10:50
4 ---- ATC'65 JO11-2 ---- 10:00
5 ---- SDC '12 JO11-1 ---- 09:30
6 ---- TVC '28 JO11-1 ---- 10:00
7 ---- Reutum JO11-1 ---- 09:45
8 ---- KOSC JO11-1JM ---- 09:00
 
Reutum JO9-1 ---- 0323 3e klasse (2e fase) poule 16
Nr Team ---- Voorkeurstijd
1 ---- Quick '20 JO9-5 ---- 08:30
2 ---- De Esch JO9-2 ---- 08:30
3 ---- BWO JO9-2 ---- 08:30
4 ---- UD W. JO9-1 ---- 08:45
5 ---- Reutum JO9-1 ---- 08:45
6 ---- Saasveldia JO9-1 ---- 09:30
7 ---- KOSC JO9-1 ---- 09:00
8 ---- DSVD JO9-1 ---- 09:30
 
Reutum JO9-2 ---- 0323 3e klasse (2e fase) poule 22
Nr Team Voorkeurstijd
1 ---- MVV '29 JO9-2 ---- 09:00
2 ---- Heracles avc JO9-4JM ---- 08:30
3 ---- Juventa '12 JO9-3JM ---- 08:45
4 ---- KOSC JO9-2 ---- 09:00
5 ---- Tukkers De JO9-2JM ---- 08:45
6 ---- Reutum JO9-2 ---- 08:45
7 ---- Oranje Nassau JO9-5JM ---- 08:30
8 ---- Saasveldia JO9-2 ---- 09:30
 
Reutum JO8-1 ---- 0327 3e klasse (2e fase) poule 08
Team Voorkeurstijd
1 ---- Luctor Et Emergo JO8-1 ---- 08:45
2 ---- HHC Hardenberg JO8-3 ---- 08:30
3 ---- Stevo JO8-2JM ---- 08:45
4 ---- DETO JO8-1JM ---- 08:30
5 ---- Reutum JO8-1JM ---- 08:45
6 ---- Heracles avc JO8 Oranje JM ---- 08:30
7 ---- PH JO8-1 ---- 08:30
8 ---- MVV '29 JO8-2 ---- 09:00