nieuws   19 maart 2022     45 foto's
In memoriam Rob Adema

In memoriam

 Rob Adema

Vrijdag 18 maart bereikte ons het droevige bericht dat Rob Adema is overleden. Rob heeft  veel voor onze vereniging gedaan en betekend. Hij was vanaf 1 augustus 1995 lid van onze vereniging. Rob was geen briljante voetballer en speelde in het laagste (veteranen) elftal. Maar Rob was wel erg actief en daarom binnen onze vereniging bekend als fotograaf. Vele elftallen en gebeurtenissen heeft hij op de camera vastgelegd. Daarnaast draaide Rob regelmatig kantinediensten en behoorde hij tot de VUT-ploeg die elke maandagmiddag het complex onderhoudt. Ook is Rob jeugdleider en grensrechter geweest. Rob was een goedlachse man en hield van gezelligheid en sportiviteit. Hij begaf zich graag onder de mensen op De Kottenbrei.

Voor zijn jarenlange inzet voor de VV Reutum zijn wij Rob veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw Jos, hun kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.

 

Bestuur VV Reutum