nieuws   03 december 2019     1 foto
Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet...

Een geliefd en bekend spelletje met kinderen tijdens lange autoritten.

Afgelopen zondag tijdens de wedstrijd van ons eerste elftal tegen de Tukkers ook een spelletje dat een aantal van onze trouwe supporters speelden. Nu niet zo leuk omdat onze supporters overtredingen zagen die de scheidsrechter niet constateerde en dus niet bestrafte. Deze supporters maakten hun ongenoegen luidkeels en regelmatig kenbaar richting de scheidsrechter van dienst. De scheidsrechter ging in gesprek met deze supporters en hij zei dit commentaar op zijn beslissingen niet op prijs te stellen. Hij vroeg om respect voor de leidsman. Een opmerkelijke en terechte actie van de scheidsrechter.

Het bestuur doet een dringend beroep op onze supporters om respect te tonen voor de scheidsrechter en de tegenstander, ook in het vuur van het spel en ook als de beslissing anders uitpakt dan gewenst.

Bestuur VV Reutum