nieuws   03 december 2022     20 foto's
Huisbezoeken

Ook dit jaar had Sinterklaas weer opdracht aan zijn pieten gegeven om de kinderen van de instroom en JO8 van de VV Reutum te voorzien van een cadeautje en wat lekkers.
Net als vorig jaar werd de "golfkar" van de familie Stevelink weer uit de schuur gehaald waarmee de Pieten hun route konden afleggen.
Helaas maakte de pieten nogal wat manoeuvres en legde verkeerde routes af waardoor de accu van de golfkar het niet volhield. Daardoor kon het laatste kind niet met de golfkar bezocht worden..... dus werd monicaaa nog even lief aangekeken om mee te rijden met de auto naar het ladderken.
De kinderen waren erg enthousiast en blij om de pieten te zien. Een van de kinderen was zelfs bang dat Sinterklaas en de pieten zijn huis niet konden vinden, en had een bord in de thuis geplaatst. Hier woont Milan :)
Het was een geslaagde ochtend pieten enorm bedankt!