nieuws   08 mei 2020     1 foto
Hervatting training 18+ vanaf 11 mei

Het kabinet heeft woensdag 6 mei besloten tot een aantal versoepelende coronamaatregelen
Vanaf maandag 11 mei mogen ook degenen die ouder zijn dan 18 jaar georganiseerd, buiten sporten, mits er 1,5 meter afstand wordt gehouden (voor jeugd t/m 18 jaar was dit al toegestaan, waarbij kinderen t/m 12 jaar ook zonder 1,5 meter afstand mogen voetballen).

Het hervatten van de trainingen vraagt om een goede voorbereiding en uitvoering om te voldoen aan de 1,5 meter afstand.

Het bestuur van VV Reutum is in overleg met onze hoofdtrainer en technische commissie om de trainingen op een goede manier in te gaan richten, met volledige inachtneming van de coronavoorschriften / richtlijnen van de Rijksoverheid en RIVM. 
Gemeentelijk komt er een aanpassing van het protocol ‘Verantwoord Sporten’.
Hierover komt waarschijnlijk maandag meer duidelijkheid en dan zul je nader geïnformeerd worden.
De informatie over trainingstijden etc. volgt  dan zo spoedig mogelijk.

De trouwe routines van het trainen, wedstrijden spelen en de derde helft zijn verdwenen en maken  dus plaats voor de nieuwe realiteit…..