Harrie Lammerink en Leon Lammerink winnen 6e kaartavond vv Reutum
Terug
Harrie Lammerink en Leon Lammerink winnen 6e kaartavond vv Reutum
Laatst bijgewerkt:

Reutum -  De zesde kaartavond voor de bonakers en hartenjagers bij de vv Reutum zit er alweer op. Bij de Bonakers ging de eerste prijs deze avond naar de houder van de wisselbeker Harrie Lammerink. Hij kaartte in de 4 ronden van tien potjes 27 punten bijeen. Dat het spannend was deze avond al bij de Bonakers blijkt wel uit het feit dat tussen de nummer 2 en 10 maar 9 punten zit. Dat Harrie deze avond duidelijk winnaar was, blijkt wel dat de nummer 2 (Jos Vrerink) 20 punten verzamelde. Gerrit Venhuis completeerde de top 3 met 19 punten.

Bij het hartenjagen ging de eerste prijs naar Leon Lammerink. Hij vergaarde in 4 ronden van tien 67 punten bijeen. Nummer twee werd Roy Lammerink, hij kaartte 87 punten. Nummer drie werd Dennis Morskieft met 148 punten. Al met al was het een gezellige avond met 2 goede winnaars.
Alles is nog mogelijk tijdens de volgende laatste 2 kaartavonden. De  data voor de komende kaart-vrijdagavonden zijn: 3 maart en 17 maart.
Noteer deze data dus direct in uw agenda. Aanvang 20.00 uur.

 

Recent nieuws