nieuws   24 juli 2022     20 foto's
Grens Gertje W. stopt ermee

In het seizoen 2014 – 2015 promoveerde het eerste elftal, via de nacompetitie en onder bezielende leiding van trainer Marc Wijnreder van de 4e naar de 3e klasse. Het was mijn eerste seizoen als grensrechter en ik maakte dus gelijk een bijzonder moment mee in de clubgeschiedenis van de VV. 

Na enkele prachtige seizoenen waarin ik spelers, trainers en leiders zag komen en gaan was het afgelopen seizoen dus weer raak! Promotie naar de 2e klasse. 
Onze huidige trainer Peter Bokma heeft er in mijn ogen een hecht vriendenteam van gesmeed.
Wat (bijna) het hele seizoen, maar vooral in de nacompetitie te zien was! Veur mekaar met mekaar… 

Voor mezelf had ik al besloten dat dit mijn laatste seizoen als grensrechter zou zijn. De eerste drie maanden van dit jaar is er privé een hoop veranderd en ik wilde daardoor eigenlijk van de verplichting op zondag af.  

En ik geef eerlijk toe dat de motivatie ook minder werd. De buitenspelregel (het late vlaggen) vind ik persoonlijk helemaal niks. Je komt vooral voor het publiek ongeloofwaardig over. Hoe je ’t ook doet… 

Enkele jaren terug begonnen met promotie en nu eindigen met promotie! Je maakt het toch maar even mee… 

Iedereen, maar dan ook echt iedereen bedankt voor de prachtige voetbalseizoenen.    We sprekt mekaar   YNWA

Gert Warring

Ja. Tijden veranderen en ook de selectie van Reutum 1. In de bijgaande foto’s de diverse
elftalfoto’s van  Reutum 1 van het seizoen 2014-2015 tm 2021-2022.