nieuws   08 november 2022     1 foto
Goed licht, allicht, zeker in de wintertijd

De donkere (trainings) dagen zijn weer aangebroken .
Vorige week begon de wintertijd. Dat betekent ook dat het donker is als (jeugd)spelers naar de training op de Kottenbrei komen en zeker als ze weer naar huis gaan. Als ze dat op de fiets doen is het uiteraard belangrijk dat de verlichting in orde is.
Makkelijk als je zelf iets meer ziet omdat je koplamp werkt maar zeker ook voor de andere weggebruikers is het belangrijk dat ze jouw zien.
Zorg dat je verlichting in orde is en laat anders de verlichting maken!

Wist je dat met goede fietsverlichting het risico met 20% afneemt om in het donker te worden aangereden. Zorg dus dat je goed zichtbaar bent. 
Niet alleen je fietslampjes maken je goed zichtbaar in het donker: ook met reflectiestrips op je fiets en kleding voorkom je ongelukken. Aangeraden wordt om verschillende reflecterende strips op je kleding te dragen om je zichtbaarheid te vergroten.

Attendeer elkaar hierop!