FC Twente komt naar VV Reutum
Terug
FC Twente komt naar VV Reutum
Laatst bijgewerkt:

FC Twente komt naar VV Reutum


Op woensdagmiddag 15 mei komt FC Twente naar VV Reutum voor een FC Twente Voetbalmiddag op van 15.00 uur tot 18.00 uur. Wil jouw kind zich uitleven tijdens deze actieve voetbalmiddag? Dan is dit de perfecte gelegenheid! De FC Twente Voetbalmiddag is gericht op het plezier hebben en nieuwe vrienden maken, terwijl je tegelijkertijd je voetbalvaardigheden ontwikkelt.
je kan je hier aanmelden: https://fctwente.soccer-camps.nl/events?cat=voetbalmiddagen&to=tab-3


Over de FC Twente Voetbalmiddag

Een team van enthousiaste en ervaren trainers zorgt ervoor dat je kind(eren) op een veilige en verantwoorde manier kan leren en groeien als voetballer. Bovendien bieden we een gevarieerd programma met zowel trainingen, spelletjes en andere leuke activiteiten. Voor elk kind wordt het een onvergetelijke voetbalmiddag!

De FC Twente voetbalmiddag is geschikt voor jongens en meisjes in de leeftijd van 6 t/m 15 jaar en iedereen kan meedoen. De trainers zorgen ervoor dat iedereen in een leuke groep zit en nieuwe voetbal skills leren. Ook rondom het veldprogramma zijn er gezellige activiteiten en unieke FC Twente (voetbal)belevingen.

Wat kunnen deelnemers aan het FC Twente Soccer Camp verwachten?

- Een super leuke FC Twente Voetbalmiddag

- Tussendoortje en drinken

- Begeleiding van gekwalificeerde (FC Twente) trainers

- Kans op leuke voetbalprijzen

Deelname aan de FC Twente Voetbalmiddag bedraagt € 32,50,-.
Ga snel naar www.fctwente.nl/soccercamps  voor meer informatie of om je zoon/dochter in te schrijven.


Recent nieuws