nieuws   18 november 2019     1 foto
Derde kaartavond v.v. Reutum prooi voor Martijn Veldhuis en Rob Huiskes

Reutum -  De derde kaartavond voor de bonakers en hartenjagers bij de vv Reutum zit er alweer op. Bij de Bonakers was het de eerste avond de overwinning voor Gerrit Venhuis met 26 punten. De tweede avond was de prooi voor Henk Eerdman met 37 punten. Deze derde avond was het Martijn Veldhuis die er met de eerste prijs vandoor ging met een sore van 25 punten. Nummer twee deze avond was Gerrit Oerbekke die het “uitkaarten” van Martijn verloor. Voor nummer drie tekende met 23 punten Marcel Lammerink.

De eerste kaartavond bij het Hartenjagen was voor Raymond Deterink (61 punten), de tweede avond voor Rob Huiskes (92 punten). Dat Rob in vorm is bewees hij ook deze avond door ook weer eerste te worden. Dit keer met 80 punten. Nummer twee werd deze avond Roel Deterink met 92 punten, net 1 punt minder dan nummer 3 Dennis Huiskes. Gezellige avonden met allemaal goede winnaars. Alles is nog mogelijk tijdens de volgende kaartavonden. De  data voor de komende kaart-vrijdagavonden zijn:

vrijdag 13 december, 24 januari, 28 februari, 13 maart en 27 maart.

Noteer deze data dus direct in uw agenda. Aanvang 20.00 uur.