nieuws   26 oktober 2021     1 foto
De laatste ronde van de eerste periode van de VV Reutum TOTO

De laatste ronde van de eerste periode van de VV Reutum TOTO staat aanstaand weekend voor de boeg. Dit spel leeft in Reutum en is dit jaar ook weer bijzonder lastig te voorspellen schijnt. De afgelopen ronde 6,  had maar 1 van de 95 spelers (deelnemers 2021-2022)  er 6 goed. Verder waren er velen met maar 4 goed.

Wat wordt de eindstand van TVO 1 – Reutum, PSV – FC Twente of Go Ahead – Fortuna?? Deze wedstrijden staan op de laatste TOTO  (ronde 8) van deze periode.

In de eerste van de 4 periode’s zijn we nu gekomen tot ronde 7. Er konden tot dusver 54 punten behaald worden. Op dit moment staat er 1 speler op 37 punten, op de voet gevolgd door een 2-tal met 36 punten en 1 speler met 35 punten. De volgende ronde is dus super belangrijk voor de eerste periode (waar € 50,00 te winnen valt) en natuurlijk is dit de opmaat voor de eindzege.
Er zijn dus nog volop redenen om een goede TOTO in te vullen voor de volgende ronde.
Heel veel wijsheid gewenst.

De organisatie.