nieuws   04 november 2023     1 foto
Clubblad is weer uitgebracht

Jaargang 46 is donderdagavond gepresenteerd aan voorzitter Frank Droste in aanwezigheid van de mensen die meegewerkt hebben aan deze editie en van voetballers na hun donderdagavond training.

Namens de redactieleden Stan, Job, Gerard, Maurice, Theo en Jordi deed Hettie uit de doeken hoe ons clubblad tot stand is gekomen. Wat het thema is, waar bezoekjes zijn afgelegd en welke interviews zijn afgenomen. Het thema is ‘Kom zelf ‘s in de bal’, kijk ‘s in de spiegel en dat leverde boeiende inzichten en gesprekken op.

Op de cover staan drie stoere mannen die gezegd hebben: ‘ Geef mij die bal maar’!  Die verantwoordelijkheid nemen en af en toe hun hoofd boven het maaiveld uitsteken. Koen, Sander en Nico Jan Hoogma.
Ook in het clubblad twee pagina’s met foto’s van de shirts waarin het eerste elftal de afgelopen 40 jaar speelde met het logo van hoofdsponsor Gebr Poppink op hun borst. En daar is de VV Reutum heel trots op en dankbaar voor.

De clubbladen worden dit weekend door de veteranen huis aan huis bezorgd.
Ook in de kantine op De Kottenbrei zijn voor de leden die niet in Reutum wonen exemplaren op te halen.

Veel leesplezier gewenst.