nieuws   09 augustus 2019     1 foto
Bekerindeling vv Reutum jeugd en seniorenteams ( B-categorie)
De KNVB heeft de bekerindeling van de B-categorie bekendgemaakt. 
Bij Reutum spelen alle jeugd- en seniorenteams behalve Reutum 1 en Reutum 2 in de B-categorie. 
De bekerwedstrijden in de B-categorie starten op zaterdag 31 augustus en zondag 1 september.

Het voorlopige wedstrijdschema van de bekerwedstrijden kun je per elftal vinden onder het item
--Teams—op deze site.
De vermeldde wedstrijddata en aanvangstijden zijn de huidige gegevens per 10 augustus 2019 zoals door de KNVB zijn vastgesteld.

De ervaring leert dat vooral aan het begin van het seizoen het programma van de wedstrijden vaak wordt gewijzigd.
Wanneer teams, om welke reden dan ook, bekerwedstrijden willen verplaatsen dan is dat mogelijk voor zowel categorie A als categorie B. 
Deze bekerwedstrijd zal dan, in onderling overleg, verplaatst kunnen worden naar uiterlijk donderdag 19 september.
Dit alles kan geregeld worden via het wijzigingsverzoek in Sportlink Club. De wedstrijden dienen vóór de geplande datum gewijzigd te zijn.
Uitstel van bekerwedstrijden naar een datum ná 19 september is niet mogelijk.

  Reutum 3   
1 ---- RSC 7 ---- 10:45 
2 ---- Reutum 3 ---- 11:15 
3 ---- UD W. 6 ---- 10:00 
4 ---- KOSC 5 ---- 11:00 
     
  Reutum VE1   
1 ---- Saasveldia 5 ---- 11:00 
2 ---- Fleringen 3 ---- 10:00 
3 ---- Reutum VE1 ---- 9:00 
4 ---- UD W. 4 ---- 9:00 
     
  Reutum Vrouwen   
1 ---- Reutum VR1 ---- 12:00 
2 ---- DTC '07 VR1 ---- 11:30 
3 ---- RSC VR1 ---- 13:00 
4 ---- SDC '12 VR1 ---- 12:30 
     
  Junioren   
  Reutum JO19-1   
1 ---- Gramsbergen JO19-1 ---- 14:30 
2 ---- DTC '07 JO19-1 ---- 14:30 
3 ---- Hardenberg '85 JO19-1 ---- 13:00 
4 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00 
 
 Reutum JO17-1  
1 ---- TVC '28 JO17-2 ---- 14:30
2 ---- VMC JO17-1 ---- 14:30
3 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
4 ---- KOSC JO17-2 ---- 13:00
    
  Reutum JO15-1  
1 ---- Fleringen JO15-1 ---- 14:00
2 ---- TVC '28 JO15-2 ---- 11:15
3 ---- Reutum JO15-1 ---- 14:00
4 ---- KOSC JO15-2 ---- 10:00
    
  Reutum JO13-1G  
1 ---- UD W. JO13-1 ---- 11:00
2 ---- Reutum JO13-1G ---- 11:00
3 ---- Saasveldia JO13-1 ---- 11:00
4 ---- KOSC JO13-1 ---- 11:30
    
  Reutum JO12-1  
1 ---- Reutum JO12-1 ---- 11:00
2 ---- PH JO12-1 ---- 8:30
3 ---- Heracles avc JO12-2 ---- 9:45
4 ---- La Premiere JO12-1G ---- 12:00
    
  Reutum JO11-1  
1 ---- NEO JO11-1 ---- 9:30
2 ---- ATC'65 JO11-1 ---- 10:00
3 ---- TVC '28 JO11-1 ---- 10:00
4 ---- Reutum JO11-1 ---- 10:00
    
  Reutum JO11-meiden  
1 ---- TVC '28 MO11-1 ---- 9:00
2 ---- UD W. MO11-1 ---- 9:45
3 ---- Reutum MO11-1 ---- 10:00
4 ---- KOSC MO11-1 ---- 10:00
    
  Reutum JO10-1G  
1 ---- Reutum JO10-1G ---- 10:00
2 ---- RSC JO10-1G ---- 10:15
3 ---- TVC '28 JO10-2 ---- 10:00
4 ---- Quick '20 JO10-4 ---- 8:30
    
  Reutum JO9-1G  
1 ---- RSC JO9-1 ---- 9:00
2 ---- UD W. JO9-1 ---- 8:45
3 ---- Reutum JO9-1 ---- 9:00
4 ---- KOSC JO9-2 ---- 10:00
    
  Reutum JO8-1G  
1 ---- RSC JO8-1 ---- 9:00
2 ---- UD W. JO8-1 ---- 8:45
3 ---- Reutum JO8-1G ---- 9:00
4 ---- Fleringen JO8-1G ---- 9:00
 
Speeldatums:    
Zaterdag 31 augustus - zondag 1 september   2019
Zaterdag 7  - zondag 8 september  2019
Zaterdag 14 - zondag 15 september  2019