nieuws   07 augustus 2020     1 foto
Bekerindeling VV Reutum B-categorie 2020-2021
De KNVB heeft de bekerindeling van de B-categorie bekendgemaakt. 
Bij Reutum spelen alle jeugd- en seniorenteams behalve Reutum 1 en Reutum 2 in de B-categorie. 
De bekerwedstrijden in de B-categorie starten op zaterdag 29 augustus en zondag 30 augustus.
Het voorlopige wedstrijdschema van de bekerwedstrijden kun je per elftal vinden onder het item --Teams—op deze site.
De vermeldde wedstrijddata en aanvangstijden zijn de huidige gegevens per 7 augustus 2020 zoals door de KNVB zijn vastgesteld.
 
De ervaring leert dat vooral aan het begin van het seizoen het programma van de wedstrijden vaak wordt gewijzigd.
Wanneer teams, om welke reden dan ook, bekerwedstrijden willen verplaatsen dan is dat mogelijk voor zowel categorie A als categorie B. Deze bekerwedstrijd zal dan, in onderling overleg, verplaatst kunnen worden naar uiterlijk donderdag 17 september. Dit alles kan geregeld worden via het wijzigingsverzoek in Sportlink Club. De wedstrijden dienen vóór de geplande datum gewijzigd te zijn. |
Uitstel van bekerwedstrijden naar een datum ná 17 september is niet mogelijk.
 
Indeling Senioren VV Reutum
Reutum 3 Reserve zondag poule, Groep 2 Poule 070
Nr Team Voorkeurstijd
1 ---- Reutum 3 ---- 11:15
2 ---- RSC 6 ---- 12:30
3 ---- KOSC 6 ---- 09:00
4 ---- UD W. 4 ---- 09:00
 
Reutum 35+ Beker reserve Poule groep 2 Poule 040
1 ---- Reutum 35+1 ---- 09:00
2 ---- De Tubanters1897 3 ---- 11:00
3 ---- BSC Unisson 3 ---- 09:30
4 ---- Bon Boys 7 ---- 09:00
 
Reutum Vrouwen, zaterdag poule Groep 4 Poule 07
1 ---- Tubantia VR1 ---- 11:45
2 ---- TVC '28 VR2 ---- 11:00
3 ---- Twenthe VR1 ---- 11:00
4 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
 
Jeugd VV Reutum
Reutum JO19-1, Groep 2, Poule 25
1 ---- Luctor Et Emergo JO19-1 ---- 14:30
2 ---- Oranje Nassau JO19-2 ---- 15:00
3 ---- Bruchterveld JO19-1 ---- 11:00
4 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
 
Reutum JO17-1, Groep 3, Poule 033
4 ---- Quick '20 JO17-4 ---- 12:45
3 ---- RSC JO17-2G ---- 12:30
1 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
2 ---- Tukkers De JO17-2 ---- 14:45
 
Reutum JO15-1 Groep 3 poule 26
1 ---- KOSC JO15-2 ---- 11:30
2 ---- ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 ---- 12:30
3 ---- Reutum JO15-1 ---- 13:30
4 ---- Stevo JO15-3 ---- 12:45
 
Reutum JO13-1 Groep 2 poule 46
1 ---- HHC Hardenberg JO13-2G ---- 10:00
2 ---- DOS '37 JO13-1G ---- 09:15
3 ---- Reutum JO13-1G ---- 13:30
4 ---- KOSC JO13-1 ---- 11:30

Reutum meiden onder 13 , 8-tal, Groep 1, Poule 09
1 ---- Reutum MO13-1 ---- 11:00
2 ---- Oranje Nassau MO13-3 ---- 09:30
3 ---- NEO MO13-2 ---- 09:45
4 ---- Luctor Et Emergo MO13-2 ---- 10:00

Speeldatums:    
Zaterdag 29 augustus - zondag 30 augustus 2020
Zaterdag 5  - zondag 6 september  2020
Zaterdag 12 - zondag 13 september  2020