nieuws   13 augustus 2021     1 foto
Bekerindeling - 4 fasenindeling VV Reutum B-categorie 2021-2022
De KNVB heeft de bekerindeling en de indeling volgens het 4 fasenmodel van de B-categorie bekendgemaakt. 
Bij Reutum spelen alle junioren - en seniorenteams behalve Reutum 1 en Reutum 2 in de B-categorie. 
De bekerwedstrijden in de B-categorie starten op zaterdag 4 september en zondag  5 september.
Het wedstrijdprogramma wordt zaterdag 14 augustus bekend. 
Ook dit seizoen is er voor de pupillen (JO8 tm JO12)  de competitie via het vierfasenmodel.
 
Vier fases = vier competities In plaats van een najaars- en een voorjaarscompetitie zoals eerder, worden er vier competities per seizoen gespeeld.
Er zijn geen bekerwedstrijden meer, de competitie begint dus eerder en er zijn geen wedstrijden meer in de schoolvakanties.
1e fase: is van 4 september t/m 9 oktober 2021
2e fase: is van 30 oktober tm 11 december 2021
3e fase: is van 22 januari tm 12 maart 2022
4e fase: is van 26 maart tm 25 mei 2022
JO8 t/m JO10:  Door de KNVB worden geen uitslagen en ranglijst gepubliceerd. Wel worden door KNVB uitslagen bijgehouden om teams op juiste niveau in te delen. 
JO11 en JO12: KNVB publiceert wel uitslagen en ranglijst. 
**Afgelastingen : Afgelaste wedstrijden worden door de KNVB  voor de JO18 tm JO12 niet meer opnieuw ingepland.
 
De indeling van de Beker en de competities voor de JO8 tm JO12:
 
Senioren
Reutum 3 Reserve zondag poule, Groep 2 Poule 105
Nr ---- Team ---- Voorkeurstijd
1 ---- Reutum 3 ---- 11:15
2 ---- KOSC 5 ---- 11:00
3 ---- DTC '07 4 ---- 09:30
4 ---- SDC '12 5 ---- 10:45
 
Reutum 35+ Reserve zondag poule, Groep 2 Poule 62
1 ---- Vasse 2 ---- 10:00
2 ---- TVC '28 10 ---- 10:45
3 ---- Fleringen 4 ---- 10:00
4 ---- Reutum 35+1 ---- 09:00
 
Reutum Vr.1 zaterdag poule fase groep 4-05
1 ---- Neede VR1 ---- 11:00
2 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
3 ---- Rietmolen VR1 ---- 11:00
4 ---- Hector VR1 ---- 11:00
 
Junioren
Reutum JO19-1 Beker Poulefase groep 2-04
Nr ---- Team ---- Voorkeurstijd
1 ---- Quick '20 JO19-2 ---- 14:45
2 ---- De Esch JO19-1 ---- 13:30
3 ---- Juventa '12 JO19-1 ---- 12:00
4 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
 
Reutum JO17-1 Beker Poulefase  groep 3 -49
1 ---- TVC '28 JO17-2 ---- 14:30
2 ---- VMC JO17-1JM ---- 14:00
3 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
4 ---- KOSC JO17-3 ---- 13:00
 
Reutum JO15-1 Beker  Poulefase groep 2-09
1 ---- De Esch JO15-1 ---- 11:00
2 ---- SDC '12 JO15-2 ---- 12:30
3 ---- Reutum JO15-1 ---- 13:30
4 ---- KOSC JO15-1 ---- 13:00
 
Reutum JO14-1 Beker Poulefase groep 2-13
1 ---- La Premiëre JO14-1 ---- 11:00
2 ---- DTC '07 JO14-1 ---- 10:00
3 ---- Reutum JO14-1 ---- 11:00
4 ---- SVV '56 JO14-1 ---- 09:30
 
Reutum MO13-1 8-tal Beker groep 1-03
1 ---- NEO MO13-1 ---- 11:15
2 ---- Oranje Nassau MO13-3 ---- 09:45
3 ---- TVC '28 MO13-1 ---- 08:45
4 ---- Reutum MO13-1 ---- 11:00
 
Voor onderstaande elftallen is  de competitie volgens het 4-fasenvoetbal van toepassing
Reutum JO12-1, 0330 Onder 12 zwaluwen reeks, 2e klasse (1e fase) 07
Nr ---- Team ---- Voorkeurstijd
1 ---- De Zweef JO12-1 ---- 09:45
2 ---- Reutum JO12-1 ---- 09:45
3 ---- Tukkers De JO12-1JM ---- 11:00
4 ---- Heracles avc JO12-2JM ---- 09:45
5 ---- DETO JO12-2 ---- 08:30
6 ---- SSA DVC Dedemsvaart JO12-2 ---- 09:45
7 ---- HHC Hardenberg JO12-2 ---- 10:00
8 ---- Hardenberg '85 JO12-1JM ---- 09:25
 
Reutum JO11-1, 0268 Onder 11 zwaluwen reeks, 2e klasse (1e fase) 08
1 ---- NEO JO11-5 ---- 09:45
2 ---- Rood Zwart JO11-2JM ---- 08:45
3 ---- Quick '20 JO11-3 ---- 08:30
4 ---- Reutum JO11-1 ---- 09:45
5 ---- KOSC JO11-2 ---- 09:00
6 ---- Tukkers De JO11-2 ---- 10:00
7 ---- DSVD JO11-1 ---- 10:30
8 ---- Heracles avc JO11-3JM ---- 08:30
 
Reutum JO9-1, 0322 Onder 9  zwaluwen reeks, 4e klasse (1e fase) 11
1 ---- NEO JO9-6 ---- 08:30
2 ---- NEO JO9-7 ---- 08:30
3 ---- VMC JO9-1 ---- 09:00
4 ---- Reutum JO9-1 ---- 08:45
5 ---- Tukkers De JO9-2JM ---- 09:00
6 ---- PH JO9-2JM ---- 08:30
7 ---- Zenderen Vooruit JO9-2 ---- 10:00
8 ---- Oranje Nassau JO9-7JM ---- 08:30
 
Reutum JO9-2, 0322 Onder 9  zwaluwen reeks, 4e klasse (1e fase) 18
1 ---- Quick '20 JO9-6 ---- 08:30
2 ---- De Esch JO9-3 ---- 08:30
3 ---- RSC JO9-1JM ---- 08:45
4 ---- SDC '12 JO9-5 ---- 08:30
5 ---- SDC '12 JO9-6 ---- 08:30
6 ---- Losser JO9-5 ---- 08:30
7 ---- Reutum JO9-2 ---- 08:45
8 ---- UD W. JO9-2JM ---- 08:45
 
Reutum JO8-1, 0326 Onder 8  zwaluwen reeks, 3e klasse (1e fase) 06
1 ---- Luctor Et Emergo JO8-1 ---- 08:45
2 ---- Juventa '12 JO8-1 ---- 08:45
3 ---- Reutum JO8-1JM ---- 08:45
4 ---- Heracles avc JO8 Blauw ---- 08:30
5 ---- Borne JO8-1JM ---- 10:00
6 ---- Oranje Nassau JO8-2JM ---- 08:30
7 ---- Achilles '12 JO8-2 ---- 09:00
8 ---- Heracles avc JO8 Rood ---- 08:30