nieuws   01 september 2021     3 foto's
VV Reutum Supervrijwilliger Fons Lammerink in De Volkskrant

Onze vrijwilliger Fons Lammerink, ook wel bekend als Kees, heeft landelijke bekendheid gekregen. Een artikel, van de hand van Irene de Zwaan, verscheen in de Volkskrant van dinsdag 30 augustus. Ze schrijft o.a.: ‘ Met een uitgestreken gezicht en op een tempo alsof de vakantie nog in zijn lijf zit, loopt Fons Lammerink (72) achter een karretje gevuld met verf op waterbakken. Achter hem tekent zich een kaarsrechte lijn af op het pas gemaaide voetbalveld.’ En verderop in het artikel: ‘Met zijn imposante lengte, die richting de twee meter gaat, was zijn positie op het veld bepaald: centraal achterin.’

Het is heel bijzonder dat een portret opgetekend wordt van onze opper lijnentrekker en dat daarmee meteen een beeld geschetst wordt van de voetbalvereniging en van ons dorp Reutum. En het moet gezegd, Kees is treffend neergezet. Uniek is dat zijn kwaliteiten op het gebied van lijnen trekken door buurtverenigingen als Enter Vooruit, SVZW, Deto, Enter en Dos ‘37 zijn onderkend. Daar werden de lijnen ook door Kees uitgezet! ‘ Fons, kampioen lijnentrekker in de regio.’

Lees meer : https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/fons-lammerink-is-kampioen-lijnentrekker-in-de-regio-en-tot-de-laatste-snik-trouw-aan-vv-reutum~b4206dd6/