nieuws   25 november 2021     1 foto
Voorbeschouwing - Programma - Uitslagen 26 tm 30 november 2021

Reutum 1 – De Tukkers 1 was een historische wedstrijd op de Kottenbrei,  namelijk de eerste wedstrijd zonder publiek in verband met de COVID-19 maatregelingen,  die via de livestream van de Tukkers  (Twitch TV de Tukkers TV ) live  (in zeer goede kwaliteit) te volgen was.
Als Reutum dan ook nog met 2-1 wint van de nog ongeslagen koploper de Tukkers dan is het ondanks alles, toch nog een mooie zondag.

Onzeker voetbalweekend voor de boeg

Waar normaliter de vrijwilligersavond had plaatsgevonden op vrijdagavond 26 november, kijkt nu iedereen gespannen na de zoveelste Corona-persconferentie van demissionair minister-president Mark Rutte en minister Hugo de Jonge. Waarschijnlijk nieuwe maatregelen, hoelang kunnen we nog blijven voetballen met z’n allen? Het is de grote vraag die boven de Kottenbrei hangt deze week. Er staat dus een onzeker voetbalweekend op het programma voor VV Reutum. 
 
Voor de Veteranen begint het voetbalweekend al wanneer de laatste vraag nog niet gesteld zal zijn op de persconferentie in Den Haag. Om half 8 wordt op vrijdagavond afgetrapt tegen directe concurrent Vasse 35+. Waar Reutum zeven punten heeft verzameld, staan er bij Vasse acht punten op de teller. De strijd zal gaan om een plek in de middenmoot, de verliezer zal onderin de competitiestand terug te vinden zijn. 
 
Speciale wedstrijd voor MO13-1
Op zaterdag wordt er vooralsnog volop gevoetbald door de teams van VV Reutum. De meeste speciale wedstrijd van dit speelweekend wordt gespeeld door VV Reutum MO13-1. Op zaterdagochtend om 11.45 uur spelen de meiden als nummer één van de competitie tegen nummer twee Achilles’12 MO13-1. Het team van leiders Bernadet Grundel en Chantal Veldhuis is nog ongeslagen en overlegt indrukwekkende statistieken met de doelcijfers van 76 voor en slechts drie tegen in de eerste zeven wedstrijden. Kunnen de meiden ook imponeren tegen een tegenstander van formaat? Na het middaguur op zaterdag weten we het antwoord. 
 
De wedstrijd van VV Reutum JO19-1 tegen GFC kan zaterdag geen doorgang vinden en is verplaatst naar maandag 29 november, maar door de nieuwe maatregelen is deze wedstrijd ook afgelast. 
Reutum JO17-1 gaat op bezoek bij Rood Zwart JO17-2 in Delden.
 
Eerste tegen koploper de Tukkers
Op zondag zijn een aantal interessante duels te spelen voor VV Reutum. Zo gaat het eerste elftal het opnemen tegen koploper de Tukkers. Al jarenlang treffen de blauw-gelen en de zwart-witten elkaar in de derde klasse en vaak heeft Reutum het lastig met de Albergse formatie. Die formatie draait dit seizoen uitstekend, gezien de ongeslagen status. De Tukkers wist zes van de eerste zeven duels te winnen en verspeelde slechts punten door gelijk te spelen tegen RSC begin oktober. Vanwege Corona speelde het eerste van Reutum vorige week niet en dus zullen de boys er extra zin in hebben. 
Het is de eerste wedstrijd van de tweede periode. U kunt de wedstrijd volgen via onderstaande link:
https://www.twitch.tv/detukkerstv 

De thuiswedstrijd van de Reutum Vrouwen tegen SV Vasse Vrouwen is vanwege (mogelijke) Coronabesmettingen afgelast.
Het tweede was uitgesteld naar dinsdagavond 19.30, maar helaas...,  ook de wedstrijden van Reutum 3 en 4 zijn afgelast.
Helaas mag er nog altijd geen publiek naar de Kottenbrei komen, desondanks toch:  Allen een fijn voetbalweekend toegewenst! 
 
Uitslag vrijdag 26 november 2021  
Vasse 35+1 - Reutum 35+1 ----2-1
 
Programma - Uitslagen zaterdag 27 november 2021 **
Rood Zwart JO17-2 - Reutum JO17-1----4-6
Reutum JO15-1 - Tukkers De JO15-1 ----1-4
Reutum JO12-1 - DOS '37 JO12-1   ---- 2-6
Reutum JO9-1 - Quick '20 JO9-5      ----6-2
Tukkers De JO9-2JM - Reutum JO9-2----10-3
Heracles avc JO8 Oranje JM - Reutum JO8-1JM ----4-3
Reutum MO13-1 - Achilles '12 MO13-1  ---- 6-0
Afgelast zaterdag 27 november:
Reutum G1G - NEO G1 ---- afgelast
DTC '07 JO14-1 - Reutum JO14-1 ---- afgelast
Wilhelminaschool JO11-1 - Reutum JO11-1---- afgelast

Programma - Uitslag zondag 28 november 2021 
Reutum 1 - Tukkers De 1    ---- 2-1
Afgelast Zondag 28 november:
Vasse 3 - Reutum 3 ----afgelast
RSC 7 - Reutum 4 ----afgelast
Reutum Vr. 1 - SV Vasse VR.1 ----  afgelast
 
Programma - Uitslagen Derde Klasse A
DSVD 1 - RSC 1     ---- 3-0
LSV 1 - Losser 1    ---- 0-4
Reutum 1 - Tukkers De 1      ----2-1
Saasveldia 1 - Avanti W. 1    ---- 0-1
Afgelast:
Luctor Et Emergo 1 - Borne 1 ---- Afgelast
W.V.V.'34 1 - MVV'29 1 ---- Afgelast  (uitgesteld naar 19 december)
TVO - UDI ---- afgelast