nieuws   14 januari 2022     0 foto's
Nieuwe coronamaatregelen per 15-1-2022

Corona update

Het kabinet heeft vrijdag 14 januari 2022 tijdens een persconferentie enkele versoepelingen bekendgemaakt. Ook voor de amateursport gaan enkele versoepelingen gelden.

Wat betekent dit voor de VV Reutum?

Voor de VV Reutum, en alle andere voetbalverenigingen, geldt dat elk team weer met elkaar mag trainen. Dus zowel junioren als senioren. Ook is er geen eindtijd meer van toepassing en hoeft tijdens de training geen 1,5 meter afstand gehouden te worden. Vanaf maandag 17 januari zal er dus weer volgens het “oude” schema getraind gaan worden. Onderlinge wedstrijden mogen ook gespeeld worden. Wedstrijden tegen teams van andere verenigingen zijn nog niet toegestaan.

De kleedkamers zijn ook weer geopend. Dat betekent dat daar omgekleed en gedoucht kan worden. In overleg met de leiders kan ervoor gekozen worden dat sommige teams thuis omkleden en douchen.

Een overzicht van alle maatregelen treffen jullie op het schema hieronder aan.

Wij wensen jullie (weer) veel voetbalplezier!

Bestuur VV Reutum