nieuws   12 juli 2020     137 foto's
Kleintje kamp 2020

Het was dit jaar een bijzonder voetbalseizoen en helaas kon het jaarlijkse voetbalkamp ook niet doorgaan. Om het seizoen toch nog gezellig af te sluiten voor de jeugd, is er een heus Kleintje Kamp georganiseerd.
Op vrijdag verzamelden de kinderen zich bij de Kottenbrei voor een middag en avond vol spelletjes en gezelligheid. In groepjes werd er fanatiek gestreden om de felbegeerde gele trui. De stormbaan was favoriet en als het voor de kleinsten even moeilijk was, werden ze door hun teamleden geholpen. Natuurlijk moest er ook gevoetbald worden. Van al dat spelen krijg je enorme dorst en honger, daarom werden de kinderen tussen de spellen door verwend met broodjes knakworst, chips, ijsjes en liters ranja. Aan het eind van de avond werd team Real Madrid uitgeroepen tot de winnaar van Kleintje Kamp. Zij kregen een heuse medaille en konden die avond vol trots met de gele trui in hun bed kruipen.

De organisatie bedankt iedereen die geholpen heeft om de jeugd een onvergetelijke avond te bezorgen!

De foto’s zijn gemaakt door Angela.