nieuws   19 november 2018     1 foto
Vrijwilligersfeest vv Reutum


Het voetbalseizoen 2018-2019 is al in volle gang. Elke week wordt er weer volop genoten van het mooie recreatieve of competitieve voetbalspel. Dit zowel bij de jeugd als bij de senioren. Om dit allemaal mogelijk te maken is de inzet van vrijwilligers onmisbaar. Gelukkig kennen wij binnen onze vereniging vele vrijwilligers die ieder op hun eigen wijze een bijdrage leveren aan de club.

We willen alle vrijwilligers dan ook danken voor hun inzet !!

Daarom organiseren we op vrijdag 23 november een vrijwilligersfeest in ons thuishonk de Kottenbrei.
Vanaf 20.30 uur ben je van harte welkom, waar natuurlijk ook voor de inwendige mens gezorgd wordt.

We hopen op een zeer grote opkomst zodat we er samen een mooie en gezellige avond  van kunnen maken !!

Bestuur vv Reutum en de Pr commissie