nieuws   11 november 2018     1 foto
FAN moment Peet Bijen druk bezocht


Zaterdagavond 10 November stond al een tijdje bij veel jonge spelers en speelsters op de agenda in de keuken thuis. Dan zou namelijk Peet Bijen, de stoere verdediger van FC Twente op bezoek komen op de thuishaven van de vv Reutum de Kottenbrei. VV Reutum had hem benaderd om voor een FAN moment te komen voordat hij het clubblad uitgereikd kreeg waaraan hij dit jaar zijn medewerking heeft verleend. Vanaf 18.30 uur ijsbeerden enkele kinderen door de kantine tot de tijd dat ze een glimp op konden vangen van hun FC Twente held. Door enkele wegonderbrekingen van Hengelo naar Reutum moesten de kinderen, ouders en andere belangstellenden een kwartier extra in spanning wachten tot Peet aankwam in de bijna gereed zijnde vernieuwde entree van de Kottenbrei. Oud voorzitter Hettie olde Loohuis nam het woord door hem aan te kondigen en wees de kinderen (en natuurlijk Peet) door naar de bestuurskamer voor de vragenronde, handtekeningenjagers en fotomomenten. In de overvolle bestuurskamer vuurden de kinderen allerlei vragen af op de voetballer. Vragen als: “bij welke vereniging ben je begonnen”, “wat wil je na je voetbalcarriere doen” en “wie is je beste vriend bij FC Twente” wist hij goed te beantwoorden. De kinderen kwamen 1 voor 1 met blije gezichten uit de bestuurskamer, zoekend naar hun ouders om de handtekening te laten zien welke Peet op shirts, voetbalschoenen, petten, ballen had gezet. Hij heeft ongetwijfeld kramp in zijn vingers gehad later die avond…