nieuws   10 november 2018     1 foto
2e kaartavond voor Wenroy Veldhuis en Bart Hulskotte


De tweede kaartavond voor de bonakers en hartenjagers bij de vv Reutum zit er alweer op. Bij de Bonakers was het Wenroy Veldhuis die er met de eerste prijs vandoor ging en bij de Hartenjagers Bart Hulskotte. Wenroy kaartte in de 4 ronden van tien potjes 25 punten bijeen. Nummer twee was dit keer Harrie Lammerink met 22 punten. Voor nummer drie tekende met 21 punten Gerrit Venhuis.

Bart vergaarde in 4 ronden van tien maar 41 punten bijeen. Nummer twee werd Dennis Huiskes. Hij kaartte 97 punten bijeen. Raymond Deterink werd derde met 119 punten. Een gezellige avond met 2 goede winnaars. Alles is nog mogelijk tijdens de volgende kaartavonden. De  data voor de komende kaart-vrijdagavonden zijn:

30 november, 14 december, 11 januari,  25 januari, 8 februari en 8 maart.

Noteer deze data dus direct in uw agenda. Aanvang 20.00 uur.