Einduitslag 1e periode TOTO vv Reutum in zicht!! - VV Reutum
Einduitslag 1e periode TOTO vv Reutum in zicht!!

Einduitslag 1e periode TOTO vv Reutum in zicht!!

  05 november 2018   /      1 afbeelding(en)   /      05 november 2018

Einduitslag van de 1e periode van de TOTO vv Reutum in zicht!

 

Al jaren is na de speelronde’s 8, 16, 24 en 32 een periodekampioen bekend. Deze winnaar ontvangt door de meeste goede uitslagen te voorspellen € 50,00. Als er een gelijke stand is, dan word het geld verdeeld onder de winnaars. Na speelronde 7 is de balans weer opgemaakt en is duidelijk wie er het beste voor staan in deze 1e periode. Wie dit zijn blijft nog geheim maar er is 1 speler die 45 punten heeft. Gevolgd door 1 speler met 43 punten en 4 spelers met 42 punten. Speelronde 8 (weekend 10-11 november) is dus de laatste ronde van deze 1e periode en daardoor belangrijk, voor elke speler natuurlijk voor de eindstand, maar in het bijzonder voor de koplopers.. Spanning ten top dus.

Succes!!

naar het overzicht