Op naar de competitie - VV Reutum
Op naar de competitie

Op naar de competitie

  14 september 2018   /      1 afbeelding(en)   /      14 september 2018

Afgelopen woensdag hebben onze jongens de laatste bekerwedstrijd gespeeld. Komende zaterdag gaan ze schitteren in het Albo Toernooi en vanaf volgende week zaterdag staat de competitie op ons te wachten. 

De heren hebben de afgelopen drie wedstrijden goed hun best gedaan en ze hebben vooral veel lol en daar gaat het natuurlijk om. Het samenspelen gaat steeds beter en dat heeft geresulteerd in winst tegen Kosc met 9-7 en winst tegen VMC met geen enkele goal tegen 7-0. In Almelo tegen Oranje Nassau zat het even wat tegen en hebben we verloren met 14-2. De jongens zijn super fanantiek en hebben het leuk samen, dus wij zien uit naar het Albo Toernooi en de competitie! 

Leiders Jo8 

 

naar het overzicht