Reutum JO10-1G kampioen - VV Reutum
Reutum JO10-1G kampioen

Reutum JO10-1G kampioen

  10 juni 2018   /      25 afbeelding(en)   /      10 juni 2018

Zaterdag 9 juni was het dan zover: de kampioenswedstrijd van de JO10-1 van de vv Reutum.

Kijkend naar de indeling voorafgaand dachten de leiders: mooie, sommige onbekende clubs. Met Tukkers JO10-1 en JO10-2, Sp. Overdinkel JO10-1, Oldenzaal JO10-1, Berghuizen JO10-1, Tubantia JO10-3 en Haarlo JO10-1 een leuke competitie. Na de eerste wedstrijden vrij gemakkelijk te hebben gewonnen en een onverwachte nederlaag tegen Berghuizen, bleek de 2 na laatste wedstrijd tegen Juventa JO10-4 de wedstrijd van het jaar te worden. Zij hadden alles nog gewonnen, dus we moesten winnen om op gelijke hoogte te komen. We moesten dus 19 Mei naar Wierden. Veel toeschouwers, spanning, mooi weer en iedereen had er zin in!  Leiders en spelers van beide teams waren aan elkaar gewaagd. Na verschillende tussenstanden (2-0, 3-1 en 4-2 achter) hadden de leiders er een niet heel goed gevoel meer in maar de spelers wel. Dat dit een echt team is, blijkt dus wel uit de veerkracht bij onder andere dit duel. De laatste 5 minuten werden nog 2 doelpunten gescoord en we stonden gelijk op de eerste plaats! Jongens en de meiden sprongen elkaar in de armen alsof ze al kampioen waren. Leuk om te zien. Maar we waren er nog niet…

 In Borne tegen NEO JO10-2 moest het dan 9 juni nog gebeuren. We moesten we de wedstrijd “gewoon” winnen van de nummer 3 van de competitie. Onze kanjers lieten deze wedstrijd geen zenuwen zien. Wel duurde het 22 minuten voordat de 0-1 tegen de touwen werd gekopt. Vlak voor rust werd de score nog verdubbeld en gingen spelers en leiders (en heel veel toeschouwers) met een gerust gevoel naar de thee. Met een eindstand van 1-7 werden we met ruime cijfers kampioen! Met 30 punten uit 11 wedstrijden en een doelsaldo van 100 voor en 29 tegen zijn we de terechte kampioen geworden. Thuis bij de Kottenbrei hebben we van Kamphuis Sloopwerken en Asbestsanering een rondrit door Reutum gekregen en zijn we nog even bij Morskieft Woninginrichting uitgestapt om onze shirtsponsor te bedanken. Bakkerij Mensink trakteerde ons ook nog met hun overheerlijke soezen. Jette, Jolie, Bob, Luuk, Lotte, Lucas, Mees, Ties en Jorn bedankt voor dit geweldige seizoen en mooi resultaat. Op naar volgend jaar in de JO11.


 

naar het overzicht