Reutum 1 bekert in volgende ronde tegen Barbaros 1 - VV Reutum
Reutum 1 bekert in volgende ronde tegen Barbaros 1

Reutum 1 bekert in volgende ronde tegen Barbaros 1

  26 september 2017   /      1 afbeelding(en)   /      26 september 2017

Reutum 1 speelt de volgende wedstrijd in de beker  thuis tegen Barbaros 1.

De wedstrijden voor de standaardelftallen worden geplaatst in de periode van 7 t/m 12 november 2017. Indien er voor één van de partijen een competitiewedstrijd op het programma voor genoemd weekend staat, of in de komende periode nog wordt vastgesteld, zal de te spelen bekerwedstrijd worden verplaatst naar de midweek voorafgaande aan het genoemde weekend.
Verenigingen kunnen in onderling overleg de wedstrijd verplaatsen waarbij geldt dat dit mag naar een vroegere datum maar uiterlijk zondag 12 november 2017. Van een eventuele wijziging moet de afdeling competitie van district Oost per mail worden geïnformeerd. Let hierbij op de bepalingen in het bekerreglement.
 
Op 3 december is het competitieduel thuis tegen Barbaros.

naar het overzicht