Bekerindeling vv Reutum seizoen 2017-2018 - VV Reutum
Bekerindeling vv Reutum seizoen 2017-2018

Bekerindeling vv Reutum seizoen 2017-2018

  29 juli 2017   /      1 afbeelding(en)   /      29 juli 2017

Bekerindeling  vv Reutum Teams  ( b-categorie)

De KNVB heeft de bekerindeling van de B-categorie bekendgemaakt. De bekerwedstrijden in de B-categorie starten op zaterdag 2 en zondag 3 september.
Ook het voorlopige wedstrijdschema van de bekerwedstrijden is bekend.
De vermeldde wedstrijddata en aanvangstijden zijn de huidige gegevens per 29 juli  2017 zoals door de KNVB zijn vastgesteld. 

LET OP! Het wedstrijdprogramma is altijd onder voorbehoud.
De ervaring leert dat vooral aan het begin van het seizoen het programma van de wedstrijden vaak wordt gewijzigd.
Hieronder de bekerindeling en het 1e  voorlopige wedstrijdprogramma op 2-3 september 2017.

Bekerindeling vv Reutum  2017-2018    
  Reutum 1   
1 ---- Reutum 1 ---- 14:00
2 ---- Almelo 1 ---- 14:00
3 ---- La Premiëre 1 ---- 14:30
4 ---- Haarle 1 ---- 14:00
    
  Reutum 2  
1 ---- PH 2 ---- 10:00
3 ---- RSC 3 ---- 10:45
2 ---- Reutum 2 ---- 9:30
4 ---- DTC '07 2 ---- 9:30
    
  Reutum 3  
1 ---- Reutum 3 ---- 11:00
2 ---- TVC '28 12 ---- 10:45
3 ---- KOSC 5 ---- 11:00
4 ---- Vasse 4 ---- 10:00
    
  Reutum VE1  
1 ---- KOSC 8 ---- 11:00
2 ---- Vasse 3 ---- 10:00
3 ---- Reutum VE1 ---- 9:00
4 ---- TVC '28 8 ---- 10:45
    
  Reutum Vrouwen  
1 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
2 ---- DTC '07 VR1 ---- 11:30
3 ---- RSC VR2 ---- 13:00
4 ---- Twenthe VR1 ---- 11:00
    
  Reutum JO19-1  
1 ---- Reutum JO19-1 ---- 16:00
2 ---- DES JO19-1 ---- 12:00
3 ---- Hengelo JO19-1 ---- 14:30
4 ---- Phenix JO19-1 ---- 14:00
    
  Reutum JO17-1  
1 ---- Hengelo JO17-1 ---- 13:00
2 ---- TVC '28 JO17-2 ---- 12:30
3 ---- Borne JO17-1 ---- 12:30
4 ---- Reutum JO17-1 ---- 14:30
    
  Reutum JO15-1  
1 ---- Stevo JO15-2 ---- 12:45
2 ---- Quick '20 JO15-6 ---- 11:15
3 ---- SDC '12 JO15-2 ---- 12:30
4 ---- Reutum JO15-1 ---- 14:00
    
  Reutum JO13-1G  
1 ---- KOSC JO13-2 ---- 10:15
2 ---- Fleringen JO13-1 ---- 10:00
3 ---- Reutum JO13-1G ---- 11:00
4 ---- DTC '07 JO13-1 ---- 11:15
    
  Reutum JO13-2G  
1 ---- UD W. JO13-2 ---- 11:00
2 ---- Reutum JO13-2G ---- 11:00
3 ---- MVV '29 JO13-2 ---- 9:30
4 ---- Tukkers De JO13-2 ---- 11:30
    
  Reutum JO10-1G  
1 ---- Langeveen JO10-1 ---- 9:00
2 ---- VMC JO10-1 ---- 9:00
3 ---- Stevo JO10-1 ---- 9:00
4 ---- Reutum JO10-1G ---- 10:00
    
  Reutum JO9-1  
1 ---- Reutum JO9-1 ---- 9:00
2 ---- SDC '12 JO9-3 ---- 8:30
3 ---- KOSC JO9-1 ---- 9:00
4 ---- DTC '07 JO9-1 ---- 9:00
    
  Reutum JO8-1G  
1 ---- Reutum JO8-1G ---- 9:00
2 ---- KOSC JO8-1 ---- 10:00
3 ---- VMC JO8-1 ---- 9:00
4 ---- TVC '28 JO8-1 ---- 11:00
    
  Reutum JO8-2G  
1 ---- TVC '28 JO8-2 ---- 11:00
2 ---- Tukkers De JO8-2G ---- 9:00
3 ---- KOSC JO8-2 ---- 10:00
4 ---- Reutum JO8-2G ---- 9:00

Programma zaterdag 2 september 2017  ( voorlopig nog niet definitief )      
16:00 ---- 3578 ---- Reutum JO19-1 - Phenix JO19-1
13:00 ---- 4306 ---- Hengelo JO17-1 - Reutum JO17-1
12:45 ---- 5769 ---- Stevo JO15-2 - Reutum JO15-1
10:00 ---- 8829 ---- Fleringen JO13-1 - Reutum JO13-1G
11:00 ---- 9408 ---- Reutum JO13-2G - MVV '29 JO13-2
10:00 ---- 13080 ---- DTC '07 JO11-1 - Reutum JO11-1
09:00 ---- 14852 ---- Langeveen JO10-1 - Reutum JO10-1G
09:00 ---- 1719 ---- Reutum JO9-1 - DTC '07 JO9-1
09:00 ---- 1353 ---- Reutum JO8-1G - TVC '28 JO8-1
11:00 ---- 1560 ---- TVC '28 JO8-2 - Reutum JO8-2G
Programma zondag 3 september 2017 ( voorlopig nog niet definitief )      
14:00 ---- 9975 ---- Reutum 1 - Haarle 1
09:30 ---- 25097 ---- Reutum 2 - RSC 3
11:00 ---- 25772 ---- Reutum 3 - Vasse 4
10:00 ---- 25481 ---- Vasse 3 - Reutum VE1
Programa donderdag 7 september 2017 ( voorlopig nog niet definitief)      
18:30 ---- 9862 ---- Reutum VR1 - Twenthe VR1
      

naar het overzicht
Reacties