Voorlopige competitieindeling seniorenteams vv Reutum - VV Reutum
Voorlopige competitieindeling seniorenteams vv Reutum

Voorlopige competitieindeling seniorenteams vv Reutum

  22 juli 2017   /      1 afbeelding(en)   /      22 juli 2017

Ook de  indeling van de senioren competities heren en vrouwen  is  door de KNVB op 21 juli bekend gemaakt.
De indeling  van Reutum 1 is al definitief.

De definitieve (genummerde) indeling en het wedstrijdprogramma van categorie B wordt op vrijdag 1 september vrijgegeven via Sportlink Club.

Reutum 1 3e Klasse A,  ( deze indeling is al definitief )   
1 ---- Losser 1 ---- 14:00
2 ---- Eilermark 1 ---- 14:00
3 ---- Saasveldia 1 ---- 14:00
4 ---- Enschede SC 1 ---- 14:00
5 ---- DSVD 1 ---- 14:00
6 ---- Juventa '12 1 ---- 14:00
7 ---- Reutum 1 ---- 14:00
8 ---- NEO 1 ---- 14:00
9 ---- Oldenzaal 1 ---- 14:00
10 ---- KOSC 1 ---- 14:00
11 ---- Tukkers De 1 ---- 14:00
12 ---- Barbaros 1 ---- 14:30
13 ---- Suryoye-Mediterraneo 1 ---- 14:00
14 ---- Avanti W. 1 ---- 14:00
    
Reutum 2, 4e klasse 15  
1 ---- KOSC 3 ---- 11:00
2 ---- Vasse 2 ---- 10:00
3 ---- Vosta 3 ---- 12:00
4 ---- De Tubanters1897 3 ---- 10:45
5 ---- LSV 3 ---- 10:45
6 ---- Stevo 4 ---- 10:45
7 ---- Saasveldia 3 ---- 9:00
8 ---- Oldenzaal 3 ---- 10:00
9 ---- Losser 3 ---- 9:00
10 ---- Avanti W. 3 ---- 10:00
11 ---- Berghuizen 2 ---- 11:00
12 ---- Reutum 2 ---- 9:30
    
Reutum 3, 7e klasse 30  
1 ---- MVV '29 7 ---- 10:45
2 ---- MVV '29 9 ---- 10:45
3 ---- KOSC 6 ---- 9:00
4 ---- Luctor Et Emergo 4 ---- 10:45
5 ---- Tukkers De 6 ---- 11:00
6 ---- Vasse 3 ---- 10:00
7 ---- Fleringen 3 ---- 10:00
8 ---- Reutum 3 ---- 11:00
9 ---- UD W. 8 ---- 11:00
10 ---- TVC '28 11 ---- 10:45
11 ---- Stevo 8 ---- 10:45
12 ---- SDC '12 6 ---- 10:45
    
Reutum Veteranen, zondag poule 5  
1 ---- Tukkers De VE1 ---- 9:00
2 ---- Vasse VE1 ---- 10:00
3 ---- Manderveen VE1 ---- 9:30
4 ---- Fleringen VE1 ---- 9:30
5 ---- Reutum VE1 ---- 9:00
6 ---- Langeveen VE1 ---- 9:00
7 ---- DTC'07 VE1 ---- 9:30
8 ---- Saasveldia VE1 ---- 9:30
    
Reutum Vrouwen, 4e klasse 5  
1 ---- Marienheem VR1 ---- 11:00
2 ---- NEO VR1 ---- 11:00
3 ---- Almelo VR1 ---- 13:00
4 ---- Diepenheim VR1 ---- 11:00
5 ---- Reutum VR1 ---- 12:00
6 ---- De Zweef VR2 ---- 12:00
7 ---- MVV '29 VR1 ---- 10:45
8 ---- Markelo VR1 ---- 10:30
9 ---- Juventa '12 VR1 ---- 12:00
10 ---- Heino VR1 ---- 12:00
11 ---- Lemelerveld VR1 ---- 12:00
    

naar het overzicht
Reacties